Zlaté partnerství s Microsoftem

26.10.2010

Společnost CCV Informační systémy dokázala splnit veškeré podmínky pro udělení nejvyšši kompetence, která se vztahuje ke skupině produktů ERP systému Microsoft Dynamics, s jejichž implementací má rozsáhlé zkušenosti. Může se tak i nadále pyšnit titulem Microsoft Gold Certified Partner, který mimo jiné reflektuje nové reference a realizovaný byznys v daném období. V  něm rozvíjela a implementovala podnikové nebo skladové systémy u celé řady klientů, předních firem ve svých oborech jako například Accom, Aquacentrum, Askino, COOP Morava, Gaston, Medac, Metros, Pro-Doma, Scott, Tempo nebo Visimpex. Nejčerstvější implementace ERP Microsoft Dynamics byly nasazeny do podniků Heinz Food a ITVV.

Vážím si, že jsme pozici Microsoft Gold Certified Partner obhájili, protože podmínky jsou letos oproti minulosti ještě přísnější, což správně pomáhá profilovat přední partery. Zlaté partnerství se společností Microsoft vnímám jako potvrzení vysoké kvality našich služeb a našeho čelného postavení mezi dodavateli ucelených podnikových řešení ve vybraných oborech,“ říká Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions. Zlaté partnerství je platné do 15. října 2011.

Obhajoba titulu Microsoft Gold Certified Partner umožňuje dále rozvíjet oborově vyspělá řešení  vyvinutá na platformě Microsoft Dynamics. Díky specializaci a oborové vertikalizaci dokáže CCV Informační systémy realizovat řešení konfigurovatelná přesně dle potřeb konkrétního zákazníka, díky čemuž získají  dokonalý přehled o firmě a podnikových procesech. Detailně propracovaná řešení s desítkami implementací má společnost CCV zejména v oblasti logistiky, maloobchodu, velkoobchodu, potravinářství, stavebnin a spotřebního zboží.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.