Skladový systém
LOKiA WMS

Systém pro řízení skladů obchodních a výrobních firem, který řídí, eviduje a vyhodnocuje skladové procesy a zvyšuje produktivitu skladníků při současném omezení jejich chybovosti. Pomáhá zrychlit skladové operace a získat přehled o stavu a umístění zásob.

Ušetřete čas a nervy
s prací ve skladu

Snadné nalezení zboží

Zobrazení skladových zásob na grafické mapě skladu společně se sledováním parametrů zboží.

Odstranění papírových dokladů

Neběhejte s papírovou objednávkou po skladu a nepřepisujte údaje do informačního systému.

Eliminace záměn zboží

Systém vám nedovolí odeslat nesprávný kus. Vždy dodržíte strategie vyskladnění (FEFO, FIFO).

Snížení chybovosti skladníků

Příjem i výdej zboží pomocí čtečky kódů, která skladníka kontroluje a naviguje ho, kde se zboží nachází.

Podívejte se, jak LOKiA WMS funguje

A usnadněte práci i vaší firmě.

S čím vám LOKiA WMS může pomoci?

Efektivní řízení skladníků

Přesné pokyny na čtečce čárových kódů nebo na mobilním telefonu, optimalizace tras při manipulaci se zbožím, zrychlení vychystávání objednávek a zvýšení service levelu. Prioritizace činností pomocí fronty úkolů a zadávání úkolů skrze webovou aplikaci. KPIs, reporty a vyhodnocení.

100% přehled o zboží

Přehledné uložení, vyskladnění a dohledatelnost zboží díky skladovým pozicím. Přesun zásob ve webové aplikaci a dostupnost zboží na grafické mapě skladu. Dodržování zvolené strategie vyskladnění, sledování parametrů zboží (šarže, rozměry, exspirace, sériová čísla, více čárových kódů).

Zrychlení inventarizace

Úprava stavu zásob při plném fungování skladu pomocí webové aplikace nebo čteček. Inventura po konkrétních artiklech, přihrádkách, v celém skladu nebo v jeho částech kdykoliv během roku. Soulad zboží ve skladu a účetnictví.

Úspora peněz a dalších zdrojů

Lepší organizace práce, zrychlení skladových operací nebo snížení chybovosti skladníků šetří peníze i ostatní zdroje. Návratnost investic do LOKiA WMS se obvykle pohybuje v jednotkách měsíců.

Snadná integrace na jiné systémy

Široké možnosti napojení na ERP a e-shopy, API rozhraní, souborová komunikace. Rozsáhlé zkušenosti s integracemi. Usnadnění práce také u zákaznické podpory, produktového či účetního oddělení díky propojení s e-shopovým systémem.

Skladování formou služby

Fungování systému v cloudu, v provozu vždy aktuální verze bez složitého upgradování. Uchovávání a ochrana dat v nejmodernějších datacentrech v EU (Microsoft Azure) a žádné starosti s údržbou a provozem ICT infrastruktury.

Naši zákazníci využívají tyto systémy

Jak to vypadá uvnitř?

LOKiA WMS pomáhá e-shopům
i výrobním firmám

LOKiA WMS vám šetří nejen čas, ale hlavně peníze

za 30 min

zaučíte nové brigádníky na úroveň stálých zaměstnanců

až 80%

zrychlení vyskladnění zboží z vašeho skladu

o 99 %

menší chybovost zaměstnanců

Otevření druhého skladu byla zatím největší změna, kterou jsme s LOKiA WMS podnikli. Proběhlo to hladce a ani na chvíli jsme nemuseli přerušit provoz skladu nebo e-shopu. Systém teď objednávky rozděluje podle skladu, v jakém je zboží uloženo, i podle dopravní společnosti, která si balíček převezme.

Patrik Jokl
CEO IPRICE RECARE
Zanechte nám kontakt a pobavíme se, zdali by LOKiA dokázala pokrýt vaše skladové požadavky na řízení skladu.

Zjistěte, jak by LOKiA mohla fungovat ve vašem skladu

OZVĚTE SE MI

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.