Jsme váš průvodce automatizací procesů

Pomocí našich řešení šetříme jak malým, tak větším firmám čas a peníze.

Tým odborníků

Máme tým plný odborníků, kteří vás provedou procesní změnou, vše vysvětlí a zodpoví dotazy.

Jistota a klid

Přineseme jistotu a klid. Můžete se spolehnout na funkčnost svých procesů a našich řešení.

Vždy přehled

Nastavíme lepší podmínky, abyste měli vždy jasný přehled o vašich firemních procesech.

Podpoříme růst

Podpoříme růst vaší firmy. Ušetřené peníze můžete investovat smysluplněji.

Mnoha firmám jsme usnadnili práci

reference partnera

Jméno
funkce, firma

Zeptali jsme se 400 našich zákazníků, zda by nás doporučili dál

 Výsledky nás příjemně překvapily. 73 % zákazníků by GRiT doporučilo všema deseti a dalších 18 % je se službami spokojeno.
Více o průzkumu

V našem týmu najdete ty nejlepší odborníky ve svém oboru

Lubomír Veselý
CEO (Chief Executive Officer)
Dalibor Damborský
Founder and Co-owner
Roman Fuchs
CDO (Chief Delivery Officer)
Vladan Slaměník
Head of Development
Marek Stanovský
Head of Sales
Jiří Morávek
CFO (Chief Financial Officer)
Monika Damborská
HR Manager
Zuzana Lazarová
Marketing Manager

Naše plány a trocha historie

Automatizujeme rutinní práci

Jsme česká firma, založená roku 1992 (dříve CCV Informační systémy), a jako jedni z mála na českém trhu nabízíme ucelené řešení pro optimalizaci firemních (odběratelsko-dodavatelských) procesů. Nevěnujeme se přeprodeji ani implementacím systémů jiných výrobců a prioritně se zaměřujeme na rozvoj vlastních cloudových služeb.

Naší misí je pomocí automatizace procesů uvnitř firem snížit podíl ruční práce při nakládání s doklady, zbožím nebo penězi a přispět tak k mzdovým úsporám, nulové chybovosti i vyšší efektivitě práce. Jednotlivá řešení působí v synergickém efektu, snadno se přizpůsobují požadavkům firem i měnícím se podmínkám na trhu.

Už 30 let dodáváme firmám užitek

1992

Zakládáme společnost CCV a začínáme s prodejem podnikového informačního systému NPro pro obchodní firmy. Věnujeme se vývoji ERP systémů na míru a akvizicím společností převážně z oblasti stavebnin.

1999

Dochází k akvizici firmy Generis, která má zkušenosti s technologiemi Oracle a zahajujeme své první EDI projekty. Připravujeme firemní portfolio řešení na přechod na platformu Navision (dnes Microsoft Dynamics).

2003

Realizujeme první implementaci vlastního skladového systému (WMS) u zákazníka. Také začínáme vyvíjet a dodávat portálová řešení a speciální registry pro státní správu na platformě produktů Oracle.

2011

V tomto roce získáváme svého 1000 zákazníka. Do té doby jsme reorganizovali firemní strukturu, založili pobočku na Slovensku a posbírali mnohá ocenění - na Microsoft Industry Awards za nejlepší řešení nebo za nejlepší produkt na mezinárodním festivalu INVEX.

2019

Skladové řešení LOKiA WMS je oceněno jako IT produkt roku, inovujeme službu iNVOiCE FLOW a měníme se na GRiT. Upouštíme od prodeje produktů třetích stran, přecházíme zcela do cloudu a naplno se věnujeme vývoji vlastních řešení.

2022

Vypracovali jsme se na lídra EDI na českém trhu a předního dodavatele cloudových služeb. Řídíme IT projekty pro více jak 2500 zákazníků a známe best practices včetně odlišností v jednotlivých oborech.

Jak mohou naše řešení konkrétně fungovat?

Nakoukněte pod pokličku skrze případové studie

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.