Získejte vstupenku zdarma na veletrh Czech Online Expo 2023

Novinky
25.1.2023

Další ročník největšího českého e-commerce veletrhu Czech Online Expo se letos koná 22. a 23. února na pražském výstavišti PVA EXPO v Letňanech. Nabídne 17 tematických konferencí a slibuje účast více jak 7000 návštěvníků. V rámci odborného programu vystoupí i Lubomír Veselý, CEO GRiTu, s přednáškou na téma digitalizace firemních procesů a její přínosy. Máte-li zájem o vstupenku zdarma, vyplňte formulář níže.

Pořadatelé letošního ročníku Czech Online Expo si pro návštěvníky připravili obsáhlý odborný program rozdělený do 17 tematických konferencí, na kterých vystoupí více jak 100 řečníků. V osmi přednáškových sálech zazní přednášky z oblastí od online marketingu, logistiky a skladování, práce se sociálními médii až po zefektivnění procesu schvalování faktur ve vaší firmě – a mnoho dalších.

Součástí veletrhu je také tzv. Freelance zóna, vyčleněné místo ve veletržní hale, kde najdete několik desítek konzultantů ze světa e-commerce, s nimiž můžete konzultovat své podnikání. V programu E-shopařského barcampu zase se svojí přednáškou vystoupí ti účastníci, jejichž témata zaujala veřejnost nejvíc.

Digitalizace firmy není raketová věda. Hlavně musíte začít

Ze společnosti GRiT vystoupí v rámci odborného programu CEO Lubomír Veselý, a to s přednáškou na téma digitalizace firemních procesů. Digitalizace firmy je novodobé zaklínadlo a dá se pod ni schovat hromada aktivit. Spousta firem si pod ní nedokáže představit nic konkrétního, a tak se jí zbytečně bojí. Jsme moc malí, máme příliš specifické procesy, nerozumíme tomu a nemáme se s kým poradit - to jsou nejčastější argumenty, kterými se firmy brání. Digitalizace a automatizace je přitom pro každého a může vám výrazně usnadnit růst a snížit náklady. A začít se dá i malými kroky. Přijďte si ve středu 22. 2. od 13:30 poslechnout, jak začínala třeba Pilulka nebo Ovečkárna a inspirujte se, jaké činnosti byste mohli automatizovat ve vašem e-shopu.

Navštivte nás na stánku E15

Zbytek týmu, po přednášce i s Lubošem Veselým, se na vás bude těšit na stánku E15. Zajímá vás problematika skladování a hledáte možnosti, jak lépe řídit tok zboží uvnitř svého e-shopu? Máte desítky či stovky dodavatelů a chcete s nimi rychleji a přehledněji komunikovat? Nebo začínáte navazovat partnerství s velkými odběrateli typu Alza a MALL a potřebujete přejít na elektronickou výměnu dat (EDI), která je pro spolupráci s těmito společnostmi standardem? Odpovědi najdete na našem stánku.

Získejte vstupenku na veletrh zdarma

Přes 100 vystavovatelů, více jak 100 inspirujících přednášek… A zcela zdarma. Díky společnosti GRiT nemusíte za vstup na veletrh platit ani korunu. Jak na to? Jednoduše. Přejděte pomocí odkazu níže na registrační stránku, zažádejte si o volnou vstupenku a my vám pošleme kód, který uplatníte při jejím získání. S vyplněním formuláře neotálejte. Máme jich k dispozici 120, což se může zdát jako velké číslo, ale věřte, že rychle mizí.

>> Získat vstupenku na veletrh zdarma <<

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.