Větší a modernější. Nové prostory v Opavě kopírují směřování GRiTu

27.4.2022

Nové vedení, nový název, noví zákazníci. Modernizace a růst GRiTu si v posledních letech vyžádaly další logické kroky – tentokrát v podobě nového zázemí. A tak na začátku dubna změnila opavská pobočka sídlo a nově se nachází na adrese Provaznická 16. Adresa je však to jediné, co se mění - číslo na zákaznickou podporu i zapálení GRiTích zaměstnanců zůstávají stejné.

„Bez optimálního zázemí se dynamicky rozvíjející firma neobejde, a právě to je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli přestěhovat pobočku v Opavě do nových prostor. Větší a modernější zázemí nám poskytne možnost dalšího růstu a posílí flexibilitu přístupu ke klientům,” vysvětluje náš CEO Lubomír Veselý.

Přestože mnoha našim zákazníkům úspěšně pomáháme s hladkým průběhem digitalizace či tokem firemních dokladů, o hladkém průběhu stěhování opavské pobočky by se dalo polemizovat. Nedostatek řemeslníků dostihl i nás, a když už jsme se radovali, že jsme sehnali elektrikáře, který se popere i s našimi datovými sítěmi, dohnal nás pro změnu koronavirus. Stěhování nábytku se tak posouvalo a posouvalo - nebo jsme si to alespoň mysleli. Nábytek totiž nakonec dorazil v původním termínu, a tak přišlo na řadu shánění hodinového manžela, který by nás zachránil i mimo pracovní dobu. Nic z toho nás ale nezlomilo, a tak už všichni opavští Griťáci sídlí v rozsáhlých prostorách nové pobočky. A to s akustikou, jakou by jim záviděli i v Rudolfinu.

Větší a modernější základna v Opavě je přirozeným důsledkem expanze na zahraniční trhy, kam se GRiT nyní vydává. “Jsme rádi, že se nám daří naplňovat cíle, které jsme si předsevzali. Mezi země, kde naše produkty nově poskytujeme, teď patří například Rakousko, Německo či Maďarsko,” komentuje mezinárodní růst GRiTu Veselý.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.