Stali jsme se členem sítě GS1 Germany Solution Partner

12.10.2023

Navázali jsme spolupráci s nezávislou organizací GS1 Germany. GRiT se tak může pyšnit označením Solution Partner a využívat benefitů partnerství s globálním garantem EDI standardů. Spolupráci využijeme nejen k cílené propagaci a prodeji cloudových služeb na nových trzích, ale i k lepšímu pochopení potřeb budoucích zákazníků.

Organizace dohlíží na dodržování 24 standardů obchodní komunikace ve více než 20 odvětvích. Tvoří tím unifikovaný jazyk pro efektivní a bezpečné obchodní procesy nejen v Německu, ale i v dalších 114 zemích světa.

Partnerství nám poskytne možnost prohloubit znalosti o německém trhu v rámci seminářů pořádaných GS1 Germany. Zároveň se dostaneme do celého obchodního ekosystému organizace prostřednictvím marketingové spolupráce a účasti na odborných a obchodních eventech. V neposlední řadě získáme přístup k odborníkům na celý region DACH.  

GRiT jako součást sítě expertů

V rámci spolupráce máme možnost propagovat naše cloudová řešení a služby pomocí partnerského portálu GS1 PINE, který slouží jako ucelená databáze k propojení poskytovatelů řešení s firmami, které tato řešení poptávají na německém trhu.

Profil GRiTu se tak zařadil do sítě expertů pro optimalizované obchodní procesy pod záštitou nezávislé organizace GS1 Germany – správce globálních standardů pro obchodní komunikaci.

Přínosy partnerství GRiT a GS1 Germany

Hlavním přínosem partnerství je prohloubení spolupráce mezi oběma společnostmi po vzoru našich již zavedených vazeb na české a slovenské pobočky GS1.  

Spolupráce je také významným krokem v našich obchodních aktivitách, které jsme si určili v rámci expanze GRiTu na zahraniční trhy. „Rozšíření GRiTu na německy mluvící trhy jde ruku v ruce s expanzí našich významných českých zákazníků. Chceme pro ně vytvořit stejné podmínky i v zahraničí a oslovit i místní firmy, které s nimi obchodují,“ doplňuje Lubomír Veselý, CEO společnosti GRiT.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Jihomoravského kraje prostřednictvím projektu „Centrum mezinárodního obchodu“.


Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.