Díky iNVOiCE FLOW zpracují v JABLOTRON ALARMS tisíc faktur měsíčně

Faktury
15.11.2023

V JABLOTRON ALARMS vyvíjí a prodávají bezpečnostní alarmy do 73 zemí, s čímž je spojeno i zpracovávání velkého množství přijatých faktur. Dříve je přepisovali ručně. To ale také znamenalo mnoho problémů, a tak jim proces schvalování faktur nyní usnadňuje naše řešení iNVOiCE FLOW, díky kterému se doba zpracování jedné faktury zkrátila z několika dní na pár hodin.

Před nasazením cloudového řešení iNVOiCE FLOW ve společnosti zpracovávali měsíčně tisícovku faktur ručně. Ty se tak kvůli ručnímu předávání zasekávaly, ztrácely a jejich schvalování řešilo až 7 lidí po dobu 7 pracovních dní. V roce 2018 proto začaly hledat řešení, jak faktury zpracovávat digitálně.  

Na iNVOiCE FlOW se jim nejvíce líbilo, že je to intuitivní řešení dostupné v cloudu a odkudkoliv. Zaměstnanci tak mohou schvalovat faktury z mobilu a proces se kvůli výjezdům, home office nebo dovoleným nenatahuje.  

Po zavedení cloudového systému se v JABLOTRONu výrazně zkrátila průměrná doba schválení jedné faktury z několika dní na pár hodin. Minimalizovala se chybovost při schvalovacím procesu, kde využívají až 4stupňové schvalování a rozúčtování dokladů na více schvalovatelů. A protože iNVOiCE FLOW zvládne i zpracování objednávek, tak ve společnosti s jeho pomocí objednávky vytváří, schvalují a následně i odesílají dodavatelům.  

Celý příběh JABLOTRON ALARMS si můžete přečíst zde. A pokud i vy uvažujete o zefektivnění zpracování přijatých faktur, neváhejte nás kontaktovat.  

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.