Webinář: Zrušte hranice svého ekonomického systému

Novinky
2.11.2018

Jak překonat překážky rozvoje vašeho ERP systému? Zveme vás na webinář zaměřený na chytré aplikace, které slouží k rozšíření ekonomického systému. On-line přenos proběhne 13. listopadu od 14 hodin.

Prezentace 3 odborníků nabídnou praktický zákaznický pohled na změnu obchodních modelů podnikových informačních systémů. Doba monolitických ekonomických systémů je minulostí. Nové softwarové služby pro snadnější práci jsou snadno připojitelné z prostředí cloudových služeb.

Přednášet budou Tomáš Kormaňák, produktový manažer LOKIA WMS společnosti CCV Informační systémy, který se ujme úvodního slova. Naváže Michal Pavlorek, e-business manager eD' system, který se podělí o zkušenost s rozšířením systému o oblast CRM aplikací. Třetím v pořadí je Petr Vinduška, projektový manažer PEVI, která nasazovala nad svým ERP systémem SAP specializovaný software formou služby pro řízení skladů.  

Webinář se uskuteční v úterý 13. listopadu 2018 od 14:00

Více informací naleznete zde. Registrace je ZDARMA.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.