Webinář: Zautomatizujte zpracování přijatých faktur

21.5.2024

Bojujete s častými chybami při ručním přepisování faktur? Máte pocit, že schvalovací proces trvá příliš dlouho a často končí dokonce opožděnými platbami? Webinář Automatizujte zpracování přijatých faktur se koná již 18. června v 10 hodin ráno. V průběhu něho se seznámíte s cloudovým řešením na efektivní zpracování přijatých faktur. Na webinář se připojíte online a je zcela zdarma.

Zjednodušte schvalovací proces v rámci jednoho rozhraní

I přes rostoucí trend automatizace a digitalizace procesů zůstávají ve firmách některé činnosti stále manuální. Jedním z takových úkonů je zpracování přijatých faktur a dalších daňových dokladů. To přitom můžete vyřešit v rámci jednoho rozhraní, a efektivně tak sjednotit přijetí daňových dokladů s následným procesem schvalování a archivací.  

Webinářem vás provede Vojtěch Tomáško, Sales Consultant společnosti GRiT. Zaměří se obecně na představení cloudového řešení, jeho výhod a funkcí. V neposlední řadě vám také prakticky předvede celý proces od přijetí faktury až po archivaci schváleného dokladu.

Webinář startuje již v 10 hodin ráno a bude trvat přibližně 60 minut i s prostorem pro případné dotazy. Podrobný program naleznete zde.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.