Webinář: Skladový systém LOKiA pro e-shop FastCentrik

Řízení skladu
19.5.2021

Co všechno obnáší zavedení systému pro řízení skladů (WMS) do e-shopu? A s jakými procesy dokáže WMS v e-shopovém provozu konkrétně pomoci? Nejen to se dozví návštěvníci speciálního webináře pro zákazníky e-shopového řešení FastCentrik od společnosti NetDirect v úterý 21. září 2021 ve 14 hod.

Webinářem bude provázet Pavel Macháček, FastCentrik Product Owner, společně s Miroslavem Králíkem, Delivery Managerem LOKiA WMS. Návštěvníkům představí cloudový systém pro řízení skladů LOKiA WMS a popíšou všechny přínosy skladového systému pro e-shop. Rozebírat budou také procesy, se kterými dokáže v provozu pomoci, a to na konkrétních příkladech z praxe. Dojde i na ukázku práce přímo v aplikaci.

Webinář se bude konat online v úterý 21. září 2021 od 14 hod. a je zcela zdarma. Primárně je určen uživatelům e-shopového řešení FastCentrik, kteří provozují vlastní sklady a zajímalo by je, jak zefektivnit jejich provoz bez nutnosti měnit svůj e-shop.

Další informace a registrace na webinář

Zajímalo by to i kolegy nebo šéfa? Jednoduše s nimi článek sdílejte.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.