Webinář: Jak využít potenciál digitalizace při zpracování přijatých faktur?

27.9.2023

Webinář Využijte potenciál digitalizace při zpracování přijatých faktur se koná už v úterý 10. října. V teoretické i praktické části webináře vám představíme iNVOiCE FLOW, nástroj pro efektivní zpracování přijatých dokladů. Webinář je zdarma a začíná už v 9:30 hodin ráno.

Rádi byste získali lepší přehled nad přijatými fakturami? Dochází u vás při evidenci přijatých dokladů k chybám při ručním přepisování? Trvá následný schvalovací proces neúměrně dlouhou dobu a končí i opožděnými platbami? Pokud některá z těchto otázek charakterizuje současné procesy ve vaší firmě, je webinář určen přesně pro vás.

Vše o iNVOiCE FLOW na jednom místě

Firmy postupně automatizují své procesy a digitalizují výměnu obchodních dokladů například pomocí EDI komunikace. Stále však zůstává nezanedbatelné množství dokladů, které přijímají pomocí e-mailů nebo dokonce v papírové podobě. Následný přepis údajů provází chybovost, schvalovací proces se natahuje a vyřízení dokladů se může opozdit nebo úplně zapomenout. Pro eliminaci zmíněných problémů slouží nástroj pro efektivní zpracování přijatých dokladů – iNVOiCE FLOW. 

Webinářem vás provede Michaela Filipová, Product Manager iNVOiCE FLOW, a David Snášel, konzultant iNVOiCE FLOW. V jeho průběhu se zaměří na obecné představení našeho řešení iNVOiCE FLOW a jeho výhod a popíšou jeho další moduly a funkce. V neposlední řadě vám také prakticky předvedou celý proces od příjmu dokladu až po jeho schválení a archivaci.  

Webinář startuje už v 9:30 hodin ráno, bude trvat přibližně 45 minut a na jeho konci bude prostor pro případné dotazy. Podrobný program naleznete zde.  

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.