Webinář: Evidujte firemní majetek systematicky a bez ztrát

18.10.2023

Zúčastněte se našeho webináře na téma evidence firemního majetku. Představíme Vám na něm asset tracking neboli sledování majetku, které je v zahraničí již běžnou věcí, avšak v Česku ho zatím moc společností nevyužívá. Webinář se koná v úterý 28. listopadu, je zdarma a začíná už v 10 hodin ráno.

Ztrácí se vám ve firmě majetek? Účetní evidence už vám nestačí? Chcete vědět, kde se váš majetek zrovna nachází či kdo s ním v minulosti manipuloval? Pokud jste si na některou z těchto otázek odpověděli ano, je webinář určen přesně pro vás.

Udržte přehled nad svým majetkem

Existuje velké množství firem, kterým sledování majetku může velmi pomoci. Mezi ně patří například daňové, auditní a účetní společnosti, které jsou povinny uchovávat doklady ze zákonných důvodů. Dále půjčovny, které chtějí udržovat přehled, i když je jejich zboží zrovna vypůjčeno. A také montážní firmy, které potřebují systém rezervací k tomu, aby věděly, který pracovník využívá zrovna určité nářadí.  

Většina firem používá účetní evidenci majetku, která je však obvykle omezena na daňové účely a neobsahuje důležité informace, jako je aktuální umístění majetku, jeho servisní historie nebo datum exspirace. To znamená, že firmy nemají přesný přehled o svém majetku, což může vést k zbytečným ztrátám.

Webinářem vás provede Miroslav Králík, Delivery Manager LOKiA WMS, který se zaměří na nejčastější důvody, proč firmy ztrácí majetek, ale především vám ukáže jednoduchý systém pro sledování majetku. A také vše, co lze pomocí tohoto systému sledovat.  

Webinář startuje už v 10:00 ráno, bude trvat přibližně 45 minut a na jeho konci také bude prostor pro případné dotazy. Pokud se akce nakonec nebudete moci zúčastnit, o její obsah nepřijdete. Na všechny registrované zašleme po ukončení webináře jeho záznam.  

Podrobnosti a možnost registrace naleznete zde.  

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.