Powered by Smartsupp

Webinář: 7 signálů pro přechod na řízení skladování

Bloudění po skladu s papírem v ruce a zdlouhavé hledání zboží, pomalá expedice, časté záměny, prošlé exspirace či nekonečné inventury. Existuje celá řada signálů z provozu skladu, u kterých byste měli být na pozoru. Objevíte-li některé z nich, nastal zřejmě čas pro přechod na řízené skladování. V úterý 14. února ve 14 hodin vám na našem webináři představíme 7 nejčastějších signálů pro přechod na řízené skladování.

Webinář bude vysílán živě a nebude trvat více jak 40 minut. Kromě výše zmíněných 7 signálů z provozu skladu si ukážeme také možnosti řešení těchto situací pomocí skladového systému, a to včetně praktické ukázky. Webinářem vás provede Miroslav Králík, odborník na řízené skladování a Delivery Manager skladového systému LOKiA WMS.

Na webináři se zaměří na:

  • 7 problémů ve skladu signalizující zavedení WMS,
  • řešení těchto problémů pomocí tohoto systému,
  • praktickou ukázku práce v konkrétním systému pro řízení skladů.

>> Registrovat se zdarma na webinář <<

Co je to systém pro řízení skladů?

Systém pro řízení skladů aneb Warehouse Management System (WMS) – to není žádné zaklínadlo, ale přehledný systém určený ke kompletní správě skladování, díky kterému budete mít úplný přehled o počtu a pohybu skladových zásob či o práci a trasách skladníků. Výrazně zvyšuje rychlost expedice, snižuje počty vratek či dovoluje nastavit odměny skladníkům na základě jejich výkonu. Jak konkrétně tyto systémy dokáží pomoci a jak se s nimi pracuje uvidíte 14. února na webináři.

Mohlo by vás zajímat:

No items found.

Napište nám

Děkujeme za zájem. Brzy Vám pošleme tento ebook.
Hmmm, něco se pokazilo. Zkuste to prosím znova.

Když řešíte sklad,
ale nevíte, kde začít

Stáhněte si krátký checklist, který pomůže pojmenovat,
co ve skladu funguje a kde už narážíte na limity.

Děkujeme za zájem. Brzy Vám pošleme tento checklist.
Hmmm, něco se pokazilo. Zkuste to prosím znova.