Webinář: 7 důvodů pro přechod na řízené skladování

Bloudění po skladu s papírem v ruce a zdlouhavé hledání zboží, pomalá expedice, časté záměny, prošlé exspirace či nekonečné inventury. Existuje celá řada signálů z provozu skladu, u kterých byste měli být na pozoru.  Objevíte-li některé z nich, nastal zřejmě čas pro přechod na řízené skladování. Ve čtvrtek 24.března ve 14 hodin vám představíme ve webináři 7 nejčastějších důvodů pro přechod na řízené skladování.

Webinář bude vysílán živě a nebude trvat více jak 40 minut. Kromě výše zmíněných 7 důvodů z provozu skladu si ukážeme také možnosti řešení těchto situací pomocí skladového systému, včetně praktické ukázky. Webinářem bude provádět Miroslav Králík, Delivery Manager skladového systému LOKiA WMS.

>> Registrovat se zdarma na webinář <<

Co je to systém pro řízení skladů?

Systém pro řízení skladů aneb Warehouse Management System (WMS) – to není žádné zaklínadlo, ale přehledný systém určený ke kompletní správě skladování, díky kterému budete mít úplný přehled o počtu a pohybu skladových zásob či o práci a trasách skladníků. Výrazně zvyšuje rychlost expedice, snižuje počty vratek či dovoluje nastavit odměny skladníkům na základě jejich výkonu. Jak konkrétně tyto systémy dokáží pomoci a jak se s nimi pracuje, uvidíte 24. března na webináři.

Mohlo by vás zajímat?

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.