Veletrh Reshoper 2020 bude větší a s bohatším odborným programem

Novinky
21.1.2020

Na konci ledna se v prostorách veletržního areálu v Praze-Letňanech uskuteční další ročník veletrhu a konference Reshoper, který představí novinky z oblasti české a světové e-commerce. Letos slibuje větší zastoupení e-shopů z Česka a Slovenska a také bohatší odborný program. V rámci toho vystoupí i obchodní ředitel společnosti GRiT Lubomír Veselý s přednáškou o možnostech automatizace firemních procesů v e-shopech. Celý veletrh je pro návštěvníky zdarma.

Letošní ročník veletrhu se bude konat ve čtvrtek 30. ledna a pořadatelé počítají, že do prostor letňanského výstaviště přilákají na 4000 zástupců českých a slovenských e-shopů. Výstavní plocha je připravena pro více jak 130 firemních stánků z různých oblastí podnikání – marketing, logistika, finance ad.

Přímo v prostorách veletrhu bude premiérově otevřena tzv. Partnerská stage, kde budou novinky z e-commerce prezentovat samotní vystavovatelé. V rámci tohoto programu od 13:55 hodin vystoupí Lubomír Veselý, obchodní ředitel společnosti GRiT, s přednáškou, která ukáže všem provozovatelům e-shopů, že automatizovat lze i drobné firemní procesy a je možné tak ušetřit nespočet hodin práce.


Součástí veletrhu je také doprovodná konference. Na té vystoupí 11 přednášejících, kteří se ve svých prezentacích zaměří na strategický rozvoj e-shopů a celkově na online podnikání nejen u nás, ale i ve světě. Přednášky budou postaveny na unikátních datech, výzkumech a analýzách vytvořených speciálně pro Reshoper.

Po celou dobu konání akce bude návštěvníkům k dispozici také Poradenská zóna, kde budou moci konzultovat veškeré své dotazy ohledně podnikání na internetu s řadou odborníků na e-commerce, a to v oblastech od marketingu až po právo.

Registrujte se zdarma již nyní a přijďte i vy nasbírat novinky ze světa e-commerce.

Se zástupci společnosti GRiT se můžete potkat na stánku číslo 100, kde budou společně s kolegy z firmy Roger. Rádi se s vámi pobaví o možnostech automatizace firemních procesů ve vašem e-shopu a způsobu jejich zavedení do provozu.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.