V červnu se koná online konference Digitální sklad o řízeném skladování

Řízení skladu
20.5.2021

Co je to systém pro řízení skladů? Jaké je optimální množství zboží na skladu a jaké cíle při skladování sledovat a vyhodnocovat? Na tyto a mnohé další otázky odpoví dopolední online konference Digitální sklad, která se bude konat ve čtvrtek 10. června od 9 hod. Akce je zdarma a jsou na ni zváni všichni zájemci o interní logistiku.

Skladování samo o sobě nemusí společnostem činit potíž. Ta spočívá v tom, mít skladové procesy nastaveny efektivně, tedy aby skladování zboží bylo přehledné, bezchybné a rychlé. Dobře odladěná a fungující interní logistika je jednou z oblastí prozákaznicky orientovaného přístupu - díky správně nastaveným procesům odchází zboží ze skladu rychle a v pořádku.

Firmy, které denně odbavují ze skladu více jak 50 objednávek, už si nevystačí jen s tužkou, papírem a pamětí nejstaršího skladníka. S nárůstem objednávek či personálními změnami dochází ve skladovém provozu k turbulencím, které ústí v neefektivní skladování, ve zvyšování nákladů a v neposlední řadě ke snižování zisků.

V GRiTu se potkáváme se společnostmi, které se dostaly přesně na hranu toho, co jsou schopny zvládnout odbavit neřízeným skladovým provozem. Uvědomují si limity svého skladu, a zároveň také vidí potenciál, který se v něm skrývá, pokud by se procesy lépe nastavily a optimalizovaly.

A právě takovým společnostem je věnovaná konference Digitální sklad, na které vystoupí 5 řečníků se zkušenostmi s interní logistikou, kteří se s návštěvníky podělí o informace z oblasti řízeného skladování.

Konference začíná v 9 hod. ráno a bude končit před obědem. Jednotlivé prezentace řečníků zaberou maximálně 30 minut i s prostorem pro dotazy. Akce je zdarma a program si můžete prohlédnout v odkazu níže.

>Prohlédnout program konference a registrovat se<

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.