Úspěšná obhajoba zlatých partnerství s Microsoft a Oracle

20.10.2011

Obnovení zlatého partnerského certifikátu Microsoft Gold Partner v kompetenci Enterprise Resource Planning pro CCV Informační systémy bylo jako každoročně naplněno, což stvrzuje dlouhodobě pozici "prvoligového dodavatele" podnikových ERP řešení Microsoft Dynamics. Shodnou okolností se tak v případě CCV stalo ve stejném týdnu, v němž došlo k obnovení statutu Oracle Gold Partner.

Letos k zisku nejvyšší úrovně partnerství se společností Microsoft došlo v náročnějších podmínkách zaměřených na oblast nových zákaznických referencí, zdolání expertních certifikací zaměstnanců, dále průzkumy spokojenosti zákazníků a v neposlední řadě také obchodní revenue společně s dodržováním obnovy maintenance (BREP) pro další rozvoj u všech stávajících zákazníků.

Nový partnerský program Microsoft Partner Network je přínosem pro zákazníky, neboť jeho zostřené požadavky jsou zárukou větší transparentnosti a zřetelněji prokazují odborné znalosti partnerské společnosti.

"Je dobré, že také ze strany Microsoftu dochází ke kontrole jak úrovně spokojenosti zákazníků, tak rozvoje odborných znalostí projektových týmů na straně partnerů. V důsledku  program pomáhá nám samotným. Připomíná nám povinnost neopomíjet naši znalostní a obchodní připravenost na potřeby trhu a trvale dbát na rozvoj naší pozice mezi předními dodavateli podnikových řešení Microsoft", dodává Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions.

CCV zůstává jedničkou v řízení skladů a SCM

Zatímco podle měřítek partnerského programu se CCV Informační systémy dlouhodobě daří obhájit pozici mezi TOP desítkou partnerů Microsoft Dynamics NAV, podle rozsáhlého marketingového průzkumu společnosti Markent a magazínu Computerworld je CCV dokonce třetím nejpreferevanějším dodavatelem systémů Microsoft Dynamics na českém trhu. "To nás může těšit, ale především se opravdu soustředíme na naši unikátní specializaci v retailu a logistice a na to, abychom zákazníkům nebo dalším spolupracujícím partnerům Microsoftu nabízeli svou specializaci tam, kde jsme našimi zkušenostmi, referencemi a širokou nabídkou pokročilých řešení zřejmou jedničkou v partnerské síti. Proto jsme v letošním roce prohloubili specializací našich expertních týmů na oblast řízení nákupních, logistických a expedičních procesů, získali několik nových logistických certifikací a zpřístupnili naše portfolio související s oblastí WMS (warehouse management system) a řízení SCM (supply chain management)," vysvětluje Procházka.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.