Společnost CCV Informační systémy představila na Invexu unikátní ERP řešení a novinky MS Dynamics NAV 5.0

Řízení skladu
29.10.2008

Lákadlem veletrhu v oblasti podnikových řešení byla oborově vyspělá řešení CCV, ale také novinky podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV 5.0. Řešení CCV Řízený sklad získalo ocenění Diamantové oko jako nejlepší produkt určený pro profesionály na veletrhu Invex.

Společnost CCV Informační systémy se představila jako hlavní partner odborné konference ERP FÓRUM, která se zaměřila na praktické otázky využití potenciálu ERP systémů pro zvýšení efektivity obchodních a výrobních procesů různých typů firem. Odbornou veřejnost nejvíce zaujal produkt CCV Řízený sklad, který je oborově jedinečným a vysoce pokročilým stupněm řešení pro řízení skladů (Warehouse Management Systems) na platformě MS Dynamics NAV. Demonstruje unikátní vlastnosti ERP s aplikací umělé inteligence, využitím radiofrekvenčních terminálů komunikujících on-line a 100% pokrytí procesů se schopností zaznamenávání a řízení všech skladových operací.

Návštěvníci veletrhu také měli příležitost poprvé shlédnout novinky podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV 5.0, který byl v rámci přednáškových bloků představen v návaznosti na řešení CCV. „Uživatelé systému oceňují nejen ohromující zvýšení produktivity podnikových procesů, ale také jeho srozumitelnost jako velmi silnou stránku Microsoft Dynamics. Nová verze Dynamics NAV 5.0 navíc obsahuje řadu aplikačních vylepšení, které představují ještě přehlednější zpracování, kvalitní manažerské analýzy a v neposlední řadě zrychluje provádění každodenních úkolů,“ říká Petr Matuška, ředitel sekce Business Solutions CCV Informační systémy.
Tato akce na Invexu ve spolupráci s naším partnerem je součástí navazující podzimní roadshow Microsoft Dynamics zaměřenou na komunikaci nových verzí  našich ERP systémů,“ doplňuje Dita Burianová, marketingová manažerka divize Microsoft Dynamics.

CCV Řízený sklad nejlepším produktem letošního Invexu

Tradiční setkání desítek tisíců příznivců světa informačních a komunikačních technologií v podání mezinárodního veletrhu INVEX doprovázel také 15. ročník soutěže Diamantové oko, která vyhlašuje to nejlepší, co brněnský veletrh jeho návštěvníkům nabídl.
Nejlepším produktem veletrhu pro profesionály se stalo právě ERP řešení CCV Řízený sklad.
Na druhém místě se umístilo bezpečnostní řešení Smart Security od společnosti ESET. Třetím v pořadí byl pak ultralehký notebook Apple MacBook Air.


„Řešení CCV Řízený sklad ziskem Diamantového oka navazuje na řadu dalších ocenění jako Microsoft Industry Award nebo vítězství v soutěži IT projekt roku. Úspěch náš těší o to víc, že za ním stojí nejen kvalita špičkového řešení, ale také naše schopnost efektivně oslovit veřejnost. Přestože celkově byl letošní Invex bezesporu jiný než v předchozích letech, stále se ukázal být jedinečným místem pro setkávání lidí se zájmem o aktuální nabídku dodavatelů IT," uvedl Dalibor Damborský, ředitel společnosti CCV Informační systémy.

Vyhlašovatelem je akciová společnost Veletrhy Brno. Organizátorem je odborné vydavatelství Computer Press, a. s., mediálními partnery časopisy Computer, Mobility a DIGIfoto a weby Živě.cz, MobilMania.cz a AVmania.cz.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.