Skladový systém LOKiA WMS získal ocenění IT produkt roku 2019

Systém pro řízení skladů LOKiA WMS obdržel cenu pro nejlepší IT produkt v kategorii online služeb za rok 2019. Na galavečeru v hotelu Don Giovanni v Praze jej převzal od zástupců odborné poroty magazínu Computerworld Tomáš Kormaňák, produktový manažer LOKiA WMS. Porota ocenila především modulární strukturu systému, jeho snadnou implementaci, jednoduché uživatelské rozhraní a celkové přínosy pro firemní interní procesy.

Soutěž IT produkt roku vyhlašuje každoročně redakce magazínu Computerworld. Cílem této soutěže je vyzvednout služby a produkty, které se svými vlastnostmi výrazně odlišují od konkurenčních produktů a služeb stejné kategorie. Těch bylo letos několik: Bezpečnostní řešení, Podnikový software, Hardware, Systémy pro správu obsahu, IT Produkt Home a Online služby. A právě v poslední zmiňované uspěla LOKiA WMS.

Přihlašování a výběr do finále probíhal ve třech kolech a LOKiA proměnila svůj postup hned v tom úvodním. Porota hodnotila jak celkové inovativní pojetí produktu, tak jednotlivá funkční zdokonalení. „Těší mě, že vedle našich klientů oceňuje fungování systému LOKiA i odborná veřejnost,“ okomentoval ocenění Tomáš Kormaňák.V tak velké konkurenci online služeb je tento úspěch o to sladší,“ dodal.

LOKiA WMS  - online pomocník s řízením skladů

Skladový systém LOKiA WMS je jedním z prvních skladových hospodářství v České republice, které je provozováno v cloudu a poskytováno jako služba (SaaS). Jeho nasazení a napojení na podnikové systémy je rychlé a bezproblémové. Základní funkcionality systému, které pokrývají běžné skladové procesy, mohou být rozšiřovány o nadstavbové moduly, díky kterým si společnosti upraví systém přesně dle svých požadavků a přání pro provoz skladu.

V kombinaci s příznivou cenou jde o vlastnosti systému LOKiA, které odborná porota vzala v potaz a rozhodla tak o jeho vítězství a zisku ocenění IT produkt roku 2019.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.