Skladový systém LOKiA WMS představen partnerům Zahradního centra

Zahradní centrum nedávno uspořádalo Den otevřených dveří pro své obchodní partnery, na kterém byl mimo jiné představen skladový systém LOKiA WMS. Zákazníci Zahradního centra z řad prodejců květin a zahradnického vybavení tak měli možnost vyzkoušet si moderní skladové řešení a pochopit jeho přínosy.

Akce se uskutečnila začátkem října ve velkoskladech na prodejnách Zahradního centra (ZC s.r.o.) ve Valašském Meziříčí a v Jindřichově Hradci. V prostorách skladu byly připraveny stanoviště, kde mohlo přes 300 zúčastněných obchodních partnerů vidět všechny produkty, které ZC s.r.o. nabízí. A to včetně privátní značky Rosteto.  

Prostor byl věnován také logistice, konkrétně řešení LOKiA WMS, které ZC s.r.o. pro řízení skladu využívá. „Chtěli jsme zákazníkům představit, jak to u nás vypadalo před nasazením tohoto skladového řešení a jak se nám po nasazení podařilo optimalizovat skladové operace, zvýšit efektivitu a maximálně eliminovat chybovost,“ popisuje Zuzana Mrázková, obchodní ředitelka ZC s.r.o.

Účastníci tak měli jedinečnou příležitost si vyzkoušet, jak funguje skladové řešení v praxi. Kromě vyskladňování zboží pomocí čteček čárových kódů měli možnost nahlédnout také do webového rozhraní systému. V přímém přenosu tak viděli, jak se jejich naskenovaná data propisují rovnou do systému.

Pravidelné setkání hodnotí ZC s.r.o. velmi pozitivně: „Je to skvělá příležitost setkat se v pár dnech s mnoha našimi zákazníky a představit jim novinky, které mají velmi pozitivní dopad na náš vztah i prodej,“ doplňuje Mrázková.  

Tato akce poskytla všem účastníkům cennou příležitost seznámit se s moderními možnostmi a výhodami, které toto skladové řešení přináší. „Jsme si jisti, že naše služby a technologie mohou významně přispět k úspěchu Zahradního centra v dnešním konkurenčním prostředí,“ doplňuje Lubomír Veselý, generální ředitel společnosti GRiT.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.