Rychlejší a dostupnější. ORiON nabídne svým uživatelům nové nástroje

8.9.2015

V reakci na aktuální potřeby zákazníků se nám v rámci platformy ORiON podařilo rozhýbat další dotační projekt. V rámci jeho realizace bude vytvořeno nové uživatelské prostředí systému ORiON, díky kterému budou uživatelé schopni snížit čas nutný k získávání informací. Zvýšit by se tímto krokem měla také dostupnost používaných funkcí.

Začátkem září jsme spustili dotační projekt, který našim zákazníkům přinese nové možnosti v užívání platformy ORiON. Stávající platforma sice umožňuje výměnu informací se stovkami až tisíci protistranami, její kapacita však s rozvojem elektronické komunikace přestává postačovat. Protože chceme, aby bylo oslovování stávajících i nových zákazníků ze strany uživatelů ORiONu co nejrychlejší, je jedním z hlavních cílů celého projektu zefektivnit výměnu informací mezi dodavateli a obchodníky.

Kromě redesignu systému ORiON dojde také k zavedení inventory reportu pro obchodní řetězce (INVRPT) nebo zřízení likvidátoru faktur či instantní platby přímo ze systému. Vznikne nástroj pro analýzu Velkých dat (Big Data) z EDI komunikace či aukční systém určený pro odběratelské společnosti, které pravidelně nakupují komodity s využitím tohoto principu. I nadále se navíc budeme zaměřovat na rozvoj a integraci mobilních aplikací.

Nejpozději v srpnu 2018 by tak měla být platforma ORiON svým uživatelům dostupnější a rychlejší. Doufáme, že díky úspoře času a nákladů, která by měla s touto realizací přijít, umožníme uživatelům ORiONu větší prostor pro budování vztahů s jejich cílovými zákazníky.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.