Reshoper 2020 – Jak automatizovat rutinní práci v e-shopu?

Automatizace
7.2.2020

Více jak 4000 zájemců o e-commerce se sešlo 30. ledna na pražském výstavišti v Letňanech, kde se konal již třetí ročník akce Reshoper, jejíž součástí byl veletrh, konference, poradenská zóna, workshopy a partnerský program. V rozsáhlém programu vystoupil také Lubomír Veselý, obchodní ředitel společnosti GRiT, a představil návštěvníkům možnosti automatizace firemních procesů na příkladech konkrétních provozovatelů e shopů. Na jeho přednášku se nyní můžete podívat ze záznamu níže i vy.

Struktura letošního ročníku se v porovnání s těmi předchozími výrazně změnila. Nejen že došlo k rozšíření programu, ale také obsah samotných přednášek byl postaven na unikátních datech a analýzách vytvořených speciálně pro Reshoper. To potvrdila i samotná CEO Reshoperu Eva Knirschová, která k tomu dodala: „Do hloubky prozkoumáme témata, která rozhodují o úspěchu či krachu každého e-shopu – bez hloupostí, zaplacených přednášek a zbytečné vaty.“

Nabitý program přinesl celou řadu inspirativních přednášek, z nichž můžeme vyzvednout např. přednášku Jindry Fáborského z Marketing Festivalu a Kristíny Šuvadové z agentury 6clickz, kteří uvedli rozsáhlou studii o působení všech českých e-shopů na Instagramu, letos rozšířenou o analýzu hashtagů. Nebo třeba přednášku Filipa Podstavce, majitele společnosti Marketing Miner, který na základě srovnávacích dat za poslední rok představil projekty, které výrazně zapracovaly na svém SEO a viditelnosti ve vyhledávačích.

Jak automatizovat rutinní a zbytečnou práci?

V rámci partnerského programu vystoupil také Lubomír Veselý, obchodní ředitel společnosti GRiT, který ve své přednášce ukázal návštěvníkům a provozovatelům e-shopů, že automatizace interních procesů není záležitostí jen pro velké hráče na trhu. Do jisté míry může snadno a relativně levně automatizovat každý e-shop na česko-slovenském trhu. Jeho informacemi nabitou přednášku si můžete pustit ze záznamu níže (16 minut).

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.