Řešení pro automatizaci procesů představena na Pohoda Expo 2019

Automatizace
13.9.2019

Jak co nejlépe využít informační systém Pohoda a jak pomocí dalších řešení zlepšit obchodní a logistické procesy? Osvědčená i nová řešení byla předmětem přednášek na veletrhu Pohoda Expo a Partnerské konferenci společnosti Stormware, které se zúčastnilo téměř 300 návštěvníků. Nechyběla ani cloudová řešení společnosti GRiT.

Podnikový systém Pohoda patří k nejoblíbenějším na českém trhu, kde pomáhá jak malým, tak větším společnostem řídit jejich podnikání. Svou funkčností dokáže pokrýt téměř veškeré firemní procesy. Avšak pokud jeho uživatel odhalí oblast, ve které mu funkčnost systému Pohoda nedostačuje, nemusí hned složitě a draze měnit celý účetní systém, ale stačí, když jej rozšíří o některou z partnerských služeb. Ty jsou uvedeny na stránce Pohoda Plus. A právě tato partnerská řešení byla představena na konferenci Pohoda Expo 2019.

Desítky možností na jednom místě

Návštěvníci si v naplněných třech patrech hotelu EA Business Hotel Jihlava mohli prohlédnout a seznámit se s partnerskými řešeními z mnoha různých oblastí, od systému pro řízení výroby, tvorby e-shopů a CRM, až po systémy pro řízení skladů (WMS), automatické vytěžování faktur či archivaci dokladů. K dispozici byla i poradenská zóna, kde mohli zkonzultovat s odborníky ze společnosti Stormware funkčnosti a možnosti produktů řady Pohoda. Vystavovatelé měli prostor pro prezentaci vlastních řešení.

Automatizujte tok dokladů, zboží a peněz

Společnost GRiT na konferenci představila cloudová řešení, díky kterým jejich uživatelé automatizují tok dokladů, zboží a peněz ve svých společnostech. Jde o řešení ORiON EDI, systém pro elektronickou výměnu dat, iNVOiCE FLOW, systém pro automatické zpracování a archivaci faktur, ROGER, službu pro rychlé financování faktur a LOKiA WMS, skladové hospodářství pro efektivní řízení skladování. „Všechny naše produkty lze snadno propojit s jakoukoliv verzí systému Pohoda. Napojení je rychlé a bez problémů. To je také důvod, proč jsme se stali certifikovanými partnery systému Pohoda,“ okomentovala partnerství Zuzana Lazarová, marketingová manažerka společnosti GRiT.

Nové možnosti pro uživatele systému Pohoda

Partnerská řešení nabízejí uživatelům systému Pohoda spoustu nových možností v různých oblastech a rozšiřují jeho funkčnost. Uživatel tak získá nové funkcionality společně s moderním softwarem, a to bez toho, aby musel měnit celý podnikový systém, a tak investovat vysoké finanční částky a zvykat si na nové uživatelské prostředí. Pracuje-li vaše firma s účetním systémem Pohoda, rozhodně si příští ročník nenechejte ujít.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.