Řešení GRiT se umístilo ve výběru Pozoruhodný produkt pro rok 2022

15.12.2021

Služby nabízené společností GRiT byly vybrány redakcí magazínu BusinessIT do výběru Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022. GRiT byl umístěn do kategorie Řešení pro chytrou automatizaci. Redakce na řešení nejvíce ocenila pomoc zákazníkům rychleji reagovat na vývoj trhu díky zrychlení obrátky.

Magazín BusinessIT informuje o novinkách a zprávách ze světa IT už od roku 2011 a každoročně zveřejňuje seznam Pozoruhodných produktů a služeb pro nadcházející rok. Podmínkou pro nominaci do výběru je, aby produkt nebo služba byly inovativní či jinak zajímavé - ať už funkcionalitami, pojetím anebo finanční dostupností.

Porota následně hodnotí všechny produkty v seznamu a do užšího výběru zařadí ty, které mají největší potenciál pomoci firmám posunout se vpřed. Pro nadcházející rok byly produkty rozděleny do tří kategorií: Informační systémy, Řešení pro chytrou automatizaci a Komunikační řešení.

Do kategorie Řešení pro chytrou automatizaci bylo zařazeno i řešení GRiT, které vychází z kombinace produktů ORiON, iNVOiCE FLOW a LOKiA.

"Jsem rád, že i v tak velké konkurenci poskytovatelů softwarových řešení pro B2B, jsme se dokázali probojovat mezi pozoruhodné produkty, které redakce magazínu BusinessIT doporučuje svým čtenářům. Tohoto umístění si nesmírně vážíme a je to pro nás další důkaz toho, že jdeme správným směrem,” okomentoval ocenění Lubomír Veselý, náš CEO.

Redakce na řešení ocenila, že “je navázáno na automatizaci a digitalizaci tří entit odběratelsko-dodavatelských vztahů – dokladů, zboží a peněz. Jeho zavedení zrychluje obrátku, což pomáhá zákazníkům rychleji reagovat na vývoj trhu, uvolňuje pracovní sílu i kapitál. Celé řešení je spravováno a provozováno v cloudu a nabízeno formou služby – tedy pro uživatele bez starostí o interní ICT.

Úplný popis řešení a seznam dalších pozoruhodných produktů pro rok 2022 najdete na webu BusinessIT.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.