Podcast Pro(fi) účetní - David Reichel o EDI komunikaci

Automatizace
3.3.2022

Co že to v GRiTu všechno děláme a nabízíme? Jak funguje EDI? A kolik let slaví letos GRiT? O tom a spoustě dalších témat se rozpovídal náš Solution Architect David Reichel v podcastu Pro(fi) účetní od Libora Vaška. Poslechněte si celý půlhodinový podcast na Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasty.

David Reichel koncem roku 2000 stál u zrodu prvního českého cloudového nástroje pro elektronickou výměnu dat (ORiON EDI). Během dvaceti let se tato služba stala jedničkou na trhu EDI. Nyní David v GRiTu přijal novou roli, Solution Architect, a jeho cílem je rozvíjet a vzájemně propojovat všechny služby, které v oblasti automatizace a digitalizace toku dokladů, zboží a peněz v odběratelsko-dodavatelských řetězcích nabízíme.

Nejen to, co konkrétně David dělá, ale jak vůbec jako GRiT fungujeme a kam momentálně expandujeme, se dozvíte v podcastu Pro(fi) účetní, který si můžete poslechnout v odkazech níže.

Přehrát podcast

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.