ORiON EDI se umístil v celosvětovém žebříčku TOP 20 nejoblíbenějších EDI softwarů

EDI
24.5.2019

Celosvětový internetový srovnávač Capterra, který vlastní společnost Gartner, každý rok sestavuje seznam nejoblíbenějších IT produktů v mnoha segmentech. V aktuálním žebříčku TOP 20 nejoblíbenějších EDI softwarů najdete i náš ORiON EDI, který zajišťuje automatizovanou výměnu dokladů mezi odběrateli a dodavateli. Capterra patří do Digital Markets family, jejíž majitelem je firma Gartner.

V současnosti je obchod na všech úrovních a ve všech segmentech globální záležitostí. Standardizovaná EDI komunikace odbourává jazykové a kulturní rozdíly a zpomalování mezistátního toku dokladů, zboží a peněz.

ORiON EDI za hranicemi

ORiON EDI je ve svém segmentu lídrem českého trhu a jeho umístění v celosvětovém žebříčku dokazuje, že skvěle obstojí i ve srovnání se zahraničními poskytovateli EDI. Zahraničních projektů má za sebou koneckonců stovky.

Příkladem je napojení světových farmaceutických špiček na společnost Alliance Healthcare, která je členem mezinárodní skupiny Walgreens Boots Alliance. Ta je světovým lídrem v maloobchodním lékárenském prodeji a navíc poskytuje logistické služby předním výrobcům, jako je švýcarský Roche, belgický Omega Pharma, francouzský Pierre Fabre a mnozí další.

Právě díky ORiON EDI automatizovaně proudí mezi jejich naprosto odlišnými podnikovými systémy objednávky, příkazy k vyskladnění a mnohé další doklady. I díky nim jsou české a slovenské lékárny dobře zásobené léky jako Coldrex nebo Panthenol.

Dalším spokojeným zákazníkem, který na nás spoléhá i v zahraničí, je firma Mars. Ta má ve svém portfoliu desítky světoznámých značek jako jsou Pedigree, Whiskas, Snickers nebo Wrigley, které dodává zákazníkům po celém světě. „Díky dobrým zkušenostem s naší EDI službou ORiON EDI na českém a slovenském trhu nás Mars ‚vyzkoušel‘ i v komplikovanějším Rumunsku, kde bylo potřeba řešit EDI projekty pružněji. To se podařilo a proto nám Mars nyní svěřil také daleko rozsáhlejší EDI projekt v Maďarsku,“ popsal produktový manažer ORiON EDI David Reichel.

Povinná informace od autora žebříčku firmy Capterra

Pořadí v žebříčku TOP 20 je založené na nezávislém výzkumu a uživatelském testování, recenzích a hodnoceních koncových uživatelů, dodavatelem poskytnutého nebo veřejně dostupného produktu a informací, které poskytl výrobce softwaru. Výsledky nevychází z analýz společnosti Gartner a ani žádného z jeho dalších partnerů.

Mohlo by vás zajímat:

Více o ORiON EDI

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.