ORION Akademie: Školení EDI pro zákazníky v plném proudu

EDI
20.3.2016

Tento týden proběhlo další uživatelské školení ORION EDI Akademie pro zákazníky využívající služby CCV Informační systémy v oblasti elektronické výměny dat a bezpapírové fakturace. V  novém brněnském sídle se s konzultanty sešlo na 30 zástupců firem, především dodavatelů do obchodních řetězců. Zájem o školení je mezi zákazníky veliký a naplnil již kapacity všech původně plánovaných zastávek v Brně, Praze, Bratislavě a Opavě, proto je možnost využít registrace na tři nové termíny.

Školení se dotýká jak obecné problematiky EDI komunikace, jejích přínosů a možností, tak především praktického použití aplikace ORION EDI a její nové verze ORION 2016. Přechod na novou verzi je zdarma možný již od loňského září a bude v brzké době povinný pro všechny uživatele, kteří dosud přechod odkládali. Právě uživatelské školení je dobrou příležitostí, jak rozbít předsudky z něčeho nového a pomáhá zákazníkům s prvními krůčky v novém uživatelském rozhraní. Verze ORION 2016 poskytuje uživateli výrazně větší komfort a jednodušší ovládání než verze předchozí a navíc přináší spousty vylepšení a nových možností.

Přihlásit sebe či své zaměstnance na ORION EDI Akademii můžete zde.

„Řešení elektronické výměny dat ORION EDI poskytujeme jako službu (SaaS), takže spokojenost našich zákazníků s celým řešením či zákaznickou podporou je pro nás stěžejní. ORION je živá věc, která se neustále vyvíjí podle potřeb našich zákazníků a ORION 2016 je postavený právě na nich. Na druhou stranu jsme si vědomi toho, že učit se práci s něčím novým často uživatele odrazuje a manuály dnes již čte málokdo. Videonávody, či právě ORION EDI Akademie jsou skvělým prostředkem, jak zákazníkům pomoci s případnými nejasnostmi a zefektivnit tak jejich práci s elektronickými doklady“, říká David Reichel, architekt řešení ORION®.

Mohlo by vás zajímat:

Více o EDI

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.