Online konference Digitální sklad již 8. června 2022

Řízení skladu
10.5.2022

Ve středu 8. června 2022 se koná druhý ročník online konference o řízeném skladování Digitální sklad. Loňská premiéra akce, na které vystoupilo pět řečníků, přilákala přes 120 registrovaných zájemců. Letošní program nabídne 7 specialistů z oblasti interní logistiky, kteří návštěvníkům ukáží tipy a triky, jak zlepšit své skladování. Akce je zdarma a začíná v 9 hodin ráno. Registrujte si své místo.

Pokud firma expeduje ze skladu více jak 50 objednávek denně, může se začít potýkat s typickými neduhy rostoucích podniků, jako je zpomalující se expedice, narůstající chybovost zaměstnanců nebo špatný přehled o stavu zboží na skladu. Je to okamžik, kdy společnosti z evidování skladů v excelu přechází na plnohodnotné řízení pomocí skladového softwaru (WMS).

Tyto společnosti si totiž uvědomují limity svého skladu a zároveň vidí potenciál, který se v něm skrývá, pokud by procesy byly nastaveny optimálně.

Sedm řečníků a 30minutové prezentace

A přesně těmto firmám, kterým špatně vedený sklad brání v růstu, je určena tato online akce. Vystoupí na ní 7 řečníků z různých oblastí logistiky. Zájemci se tak dozví nejen, co je to WMS a jak jej správně implementovat, ale také k čemu jim pomůže logistický audit, jakou skladovací techniku do skladu vybrat či jak se vypořádat s vratkami.

Konference startuje v 9 hodin ráno a jednotlivé prezentace budou mít 30 minut i s prostorem pro dotazy diváků. Prohlédnout program a zdarma se registrovat na událost můžete v odkazu.

> Prohlédnout program a registrovat se <

Ukázka přednášky z prvního ročníku akce

Zatímco loňský ročník proběhl kompletně online, letošní akce se bude vysílat ze studia a pouze diváci se připojí vzdáleně. Jaký obsah Vás čeká, můžete vidět ve videu z loňského roku níže, kde logistický auditor a lektor z Logistické akademie Rudolf Malý mluví o správném nastavení cílů (KPI) ve skladu:

Mediálním partnerem konference jsou Logistika.tv a Systémy Logistiky

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.