Na kongresu Slovlog prozradíme, jak pomáháme Pilulce s digitalizací

EDI
18.11.2021

Nejstarší a zároveň největší kongres pro logistické a dopravní trhy na Slovensku SLOVLOG se bude konat již 25. listopadu 2021. 14. ročník akce opět přivítá síť logistických profesionálů, kterým kongres nabídne místo k seznámení se s novými trendy a osvědčenými postupy, z nichž mohou dále čerpat inspiraci i ve vlastním oboru. Pro většinu lidí se v poslední době změnilo vnímání času a tím i pohled na pracovní procesy a potřebu digitalizace, na což tematicky reaguje i letošní SLOVLOG. Za GRiT v rámci programu promluví náš nový CEO Lubomír Veselý, který společně s Branch Managerem Pilulka.sk Lubošem Baranem představí případovou studii jejich spolupráce.

14. ročník SLOVLOGu nabídne celodenní program konference, zahrnující dva specializované odpolední workshopy: Retailog a Digilog, zaměřené na logistiku pro sektor maloobchodu a FMCG a podporu inovací v logistice. Doprovodným programem kongresu budou BizLOG, pořádané speed-datingové schůzky, SEELOG, návštěvy předních logistických center, kde je možnost vidět logistiku v praxi a nakonec Logistics Business Mixer, stále populární neformální večírek, jehož součástí bude i Galavečer logistických inovací. Nebude chybět ani udělení Ocenění LOG-IN, ocenění těch nejlepších inovací ze slovenského logistického trhu za rok 2021.

Pilulka.sk spravuje své rostoucí portfolio dodavatelů pomocí EDI

Na kongresu vystoupí i náš CEO, Lubomír Veselý, který společně s Lubošem Baranem, Branch Managerem slovenské Pilulky, v případové studii představí, jak v Pilulce spravují své rostoucí portfolio s pomocí EDI. GRiT pomohl výrazně zjednodušit a sjednotit interní procesy Pilulky tak, aby bylo zapojení a komunikace s každým novým dodavatelem co nejefektivnější. Tato exkluzivní případová studie představí, jak spolupráce probíhá i jak Pilulka zrychlila příjem zboží a díky EDI komunikaci šetří 50 000 eur ročně.

Z čeho se kongres SLOVLOG skládá?

Společný dopolední program

V dopoledních hodinách se všichni účastníci setkají, aby si vyslechli inspirativní rozhovory, prezentace špičkových logistických expertů ze Slovenska a světa. Připraveny jsou panelové diskuse s klíčovými osobnostmi z průmyslu jako Erik Ivaničko (Panattoni Director Slovakia) či Andries Retief (DHL CEO pro Střední a Východní Evropu), kteří budou diskutovat o tématech ovlivňujících nejen slovenský logistický průmysl.

Odpolední workshopy

Po přestávce na oběd je program rozdělen na tři specializované workshopy, které se více zaměřují na logistiku pro klíčové odvětví slovenské ekonomiky. To umožňuje logistickým odborníkům z tohoto odvětví hlouběji porozumět výzvám, kterým čelí jejich společnost.

BizLOG

BizLOG je série organizovaných setkání mezi účastníky a partnery akce, které se konají během přestávky na oběd. 10minutová setkání jsou uspořádána organizátory a umožňují oběma stranám rychle posoudit, zda má smysl plánovat podrobnější setkání později.

Logistický Business Mixer

Neformální networkingový večer je ideálním místem pro utužení stávajících a navázání nových obchodních kontaktů. Součástí večeře je raut, živá hudba, bar s míchanými nápoji, ochutnávka vína, hry a soutěže.

SEELOG

Druhý den kongresu mají účastníci možnost vidět logistiku v praxi. Připraveny jsou prohlídky mraženého skladu společnosti HOPI SK v Madunicích a distribučního centra TESCO v Galantě - Gáni.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.