Microsoft Dynamics CRM nově ve společnosti Metros

Novinky
8.8.2012

Společnost METROS, s.r.o., zabývající se prodejem materiálů pro stavebnictví, posiluje péči o své zákazníky s podporou nového CRM systému. Řešení Microsoft Dynamics CRM nasazené společností CCV Informační systémy přináší efektivnější práci s kontakty, příležitostmi, zákaznickými požadavky nebo reklamacemi.

Obchodním cílem zavedení nového CRM systému ve společnosti je posílení obchodních procesů a péče o zákazníky. Výchozím požadavkem bylo získání lepšího přehledu uživatelů nad historií aktivit dodavatelsko-odběratelských vztahů. V souladu s touto strategií zvolil Metros řešení Microsoft Dynamics CRM.

„Nový CRM systém se setkal s dobrým přijetím uživatelů, kteří oceňují plnou integraci s Outlookem. Jeho využívání nám umožňuje další zlepšování obchodního procesu, lepší časové řízení práce každého uživatele a vyšší dostupnost sdílených informací. V současnosti už plánujeme jeho rozšíření také pro nákupní procesy,“ hodnotí systém v ostrém provozu Ing. Martin Fuksa, náměstek ředitele společnosti Metros.

Mohlo by vás zajímat:

Více o CRM

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.