Logističtí odborníci na veletrhu Reshoper 2019

Řízení skladu
22.1.2019

29. ledna se bude konat na Výstavišti Letňany v Praze veletrh Reshoper. Jedna z největších e-shopových akcí v České republice přivítá více jak 100 vystavovatelů. A logističtí odborníci z CCV nebudou chybět. Přijedou se s návštěvníky podělit o své více jak 25leté zkušenosti se skladováním a představit nový produkt řízeného skladování LOKIA WMS.  

LOKIA WMS je uživatelsky přívětivý software, který řídí, eviduje a vyhodnocuje skladové procesy. Díky celkové modulárnosti systému si jej zákazníci sestaví tak, aby využívali jen to, co opravdu potřebují. Vyznačuje se také jednoduchou implementací, což z něj činí skvělý systém právě do skladu e-shopů. „Díky řízenému skladu máme detailní přehled o skladových pohybech a vzhledem k dokonalé orientaci ve skladu jsme zrychlili vyskladnění v průměru o 40 %,“ říká Petr Vinduška ze společnosti PEVI, kde také začali využívat software LOKIA WMS pro řízení svých skladových procesů.

Na veletrhu budeme mít zázemí na stánku partnerské společnosti Roger, který je hned u odpočinkové zóny. Stavte se na kávu a kus řeči. Nezávazně se pobavíme o vašich skladových procesech, a o tom, co by se dalo případně zlepšit. E-commerce roste, tak proč nerůst s ním?  

Veletrh Reshoper začínal jako Ecommerce Expo Prague, ten však prošel několika úpravami. V porovnání s předchozími ročníky zvětšil prostor pro vystavovatele, rozšířil doprovodný program a celkově se rozhodl být veletrhem s daleko širším záběrem. To vše nabízí pod novým jménem Reshoper: veletrh, který propojuje online prodejce s dodavateli služeb a technologií. Budou zde desítky odborníků připravených pomoci návštěvníkům s růstem jejich online podnikání. Těšit se můžete na široké spektrum specialistů z různých oblastí, takže ať už potřebujete poradit s marketingovými strategiemi, platebními systémy, zákaznickou péčí či skladovými systémy, na veletrhu najdete ty správné partnery. Celodenní program nabídne 10 přednášek odborníků z e-commerce, kteří se s vámi podělí o své cenné zkušenosti. Informacemi nabitý den bude zakončen stand-up vystoupením skupinky komiků, kteří se o své zkušenosti z byznysu také rádi podělí, avšak v mírně odlehčené formě.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.