Logistický webinář: Jste WMS Ready?

Na co vše je nutné myslet před nasazením skladového systému (WMS) do provozu ve skladu? Odpověď na tuto otázku naleznete na webináři 18. května od 14 hod. Ve 30 minutách rozebereme 8 základních, ale zásadních otázek, které je dobré si položit a zodpovědět před samotným výběrem a implementací skladového systému.

Webinář je určen pro zástupce obchodních a výrobních firem, které nemají s řízeným skladováním žádné zkušenosti a zvažují jeho zavedení. Pokud ze skladu expedujete kolem 100 objednávek denně a jejich počet roste, dříve nebo později bude potřeba zefektivnit řízení skladových procesů, jinak bude docházet k chybám a pomalé expedici.

A právě díky tomuto webináři získáte základní představu o podobě skladového řešení, které vám tyto procesy pomůže zvládnout. Probírané otázky totiž odpovídají podmínkám, které je nutné při nasazení WMS vždy vyřešit.

Webinář se koná on-line v úterý 18.května ve 14 hod. Registrujte se zdarma níže.

> Registrovat se<

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.