Jaké novinky přinesla listopadová konference Digitalizace účetnictví?

16.11.2020

Ve středu 11. 11. 2020 se konala konference Digitalizace účetnictví, která představila účetním, finančním manažerům a majitelům firem, jak efektivně digitalizovat a automatizovat účetní agendu. Konference proběhla netradičně v online podobě, přesto ale účastníkům nabídla nabitý program plný inspirativních přednášek.

Konferenci pravidelně pořádá odborné nakladatelství Verlag Dashöfer ve spolupráci s Komorou certifikovaných účetních. Hlavním tématem listopadového setkání byla především legislativa spojená s přechodem na digitální účetnictví a elektronickou archivaci dokladů. A také představení nástrojů, které mohou společnostem se vstupem do automatizovaného účetního světa pomoci.

Jedním z přednášejících byl i Pavel Janyška z GRiTu, který má zkušenosti s digitální transformací účetnictví u našich zákazníků. Účastníkům konference popsal na příkladech reálných klientů, jak díky digitalizaci a především automatizaci odbourat rutinní ruční přepisování dat, zefektivnit zpracování přijatých dokladů a ušetřit účetním čas na kvalifikovanou práci.

Pokud vás trendy v oblastí digitalizace účetnictví zajímají a rádi byste se konference zúčastnili, můžete se hlásit na další termíny, které se uskuteční v roce 2021 v Praze a Olomouci – budeme se na vás těšit.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.