E-commerce day radí, jak na rozvoj e-shopu. LOKiA WMS pomůže s řízením skladu

Řízení skladu
22.9.2022

Více než 350 účastníků letošního ročníku konference E-commerce day se může těšit na tipy a triky, jak posunout svůj e-shop na další level. V sobotu 8. října zaplní prostředí brněnského Impact Hubu poradenské stánky, workshopy a přednášky zaměřené na nejčastější problémy, které e-shopaři řeší. O možnostech řízení skladu a o výhodách, jaké může vašemu e-shopu LOKiA  WMS přinést, se budete moct pobavit i s námi.

Ať už vlastníte zaběhnutý e-shop nebo s jeho provozem teprve začínáte, určitě víte, že se jeho kvalita neodvíjí pouze od nabídky zboží. Provoz e-shopu s sebou mnohdy přináší úskalí spojená s dalšími oblastmi, jako je například právo, účetnictví či logistika.

Celodenní konference E-commerce day zaměřená na možnosti zdokonalování e-shopů nabídne účastníkům dvě desítky tematických přednášek odpovídajících na nejčastější otázky, které majitelé e-shopů řeší. Informace o marketingu, financování nebo například právních výzvách e-shopů poskytnou experti v oboru.

Součástí programu bude deset workshopů, které budou probíhat v menším počtu účastníků. Zájemci tak budou mít možnost probrat s přednášejícím danou problematiku více do hloubky nebo si určité aktivity prakticky vyzkoušet.

Inspiraci, jak svůj e-shop posunout dál z pohledu řízeného skladu, budete moct načerpat i u našeho poradenského stánku. Ukážeme vám, jak jednoduše lze se systémem LOKiA WMS vyskladnit zboží, a společně se pobavíme o tom, jak konkrétně můžeme pomoct zrovna vašemu skladu.

Účast na akci je pro majitele a zaměstnance e-shopů zdarma, stačí se zaregistrovat.  

Kompletní program s přednáškami i workshopy naleznete zde.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.