Jak díky technologiím vystřelit účtárnu do 21. století

Automatizace
25.3.2021

Účetní oddělení jsou často předmětem mýtických představ a předsudků. Také před sebou vidíte nevýraznou dámu ve středních letech, která celý den sedí u počítače a k tomu přesouvá faktury z jedné strany stolu na druhou? Zbavte účetní oddělení rutinních činností a inspirujte se v e-booku, jak posunout účetnictví do 21. století.

Účetní sice nemají tak akční zaměstnání jako hasiči, záchranáři nebo krotitelé tygrů, ale určitě by se shodli, že i jejich práce může být zábavná a zajímavá. Bohužel v ní ale často naráží na monotónní činnosti, jako je přepisování dat do počítače nebo počítání mezd.

Proč tyhle aktivity nepřenést na roboty a na místo toho se věnovat něčemu produktivnějšímu a kreativnějšímu. Účetnictví bylo dlouho konzervativním oborem, ale je na čase posunout i tohle odvětví směrem k využívání moderních technologií a celkovému usnadnění práce.

Jak digitalizační a automatizační nástroje v praxi fungují, co od nich očekávat, jaké mají konkrétní výhody, jakým způsobem pomohla automatizace firmám, které už moderní technologie využívají nebo co to znamená ten “účetní budoucnosti”?


Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.