Jak digitalizovat faktury na workshopu Komory certifikovaných účetních

Faktury
22.10.2018

Řešení ORION Invoice Flow pro automatizaci zpracování příchozích faktur a další řešení pro vytěžování dokladů do účetního softwaru byly předmětem zájmu návštěvníků workshopů, které v říjnu pořádala Komora certifikovaných účetních.

Workshopy se konají v říjnu v Brně a Ostravě. Tématem série workshopů jsou nejnovější trendy zpracování faktur a vytěžování obchodních dat. Během workshopů mají ekonomové možnost seznámit se s řešením ORION Invoice Flow a návazností na přenos do účetního software nebo diskutovat vliv využití automatizace zpracování faktur na organizaci práce a její změny v účetní kanceláři.

Platební instituce Roger jako partner Komory certifikovaných účetních představil možnosti digitálního propojení účetních a fin-tech řešení a nové forma provozního financování pomocí zkrácení splatnosti faktur za velkými odběrateli, samozřejmě s využitím elektronické komunikace dokladů ve strukturovaných datech (EDI – Electronic Data Interchange) nebo s využitím jiných formátů dokladů.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.