GRiTí adventní kalendář vám zpříjemní poslední pracovní dny před Vánoci

1.12.2022

Přesto, že je advent symbolem zvolnění a zpomalení, poslední dny před Vánoci mohou být velmi stresující. Pečení cukroví, nakupování a balení dárků nebo hromadící se úkoly v práci nás často zbytečně rozladí. Uložte si náš GRiTí adventní kalendář, každý den otevřete jedno okénko s překvapením, a zpříjemněte si tak poslední pracovní dny před vánočními svátky.

Období adventu zahrnuje čtyři neděle před 25. prosincem, které označujeme postupně jako neděli železnou, bronzovou, stříbrnou a zlatou. Jedná se o dobu radostného očekávání Vánoc a příchodu Ježíše Krista, během které se lidé připravují na Štědrý den. Vyrábí věnce, pečou cukroví a každý den symbolicky otvírají jedno okénko z adventního kalendáře.

Adventní kalendář jako symbol trpělivosti

Adventní kalendář je neodmyslitelnou součástí Vánoc především pro děti. Čtyřiadvacet polí naplněných sladkostmi či jinými drobnostmi jim má sloužit nejen jako připomínka biblických událostí, ale také jako odpočitávadlo dnů zbývajících do příchodu Ježíška.

Zároveň je adventní kalendář symbolem trpělivosti, bdělosti či určité napjatosti, které každý člověk, ať už čeká na cokoliv, pociťuje. Jednotlivá okénka značí vnitřní otevřenost lidí i jejich otevřenost vůči lidem druhým, vůči dobrým věcem, křesťanským tradicím i samotnému Bohu.

GRiTí adventní kalendář

I my v GRiTu vám chceme zpříjemnit poslední pracovní dny před Vánoci, a tak jsme i letos vytvořili GRiTí adventní kalendář, ve kterém najdete každý den jedno překvapení (recepty, videa, písničky). Uložte si jeho adresu mezi ostatní záložky ve vašem prohlížeči a nezapomeňte si každý den udělat radost otevřením jednoho okénka.

Otevřít adventní kalendář od GRiTu

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.