EDI nyní k dispozici přímo v podnikovém informačním systému ONIX

EDI
11.7.2023

Spolu se společností KROS, předním poskytovatelem podnikového softwaru na Slovensku, jsme vyvinuli nový modul pro elektronickou výměnu dat (EDI) do jejich podnikového softwaru ONIX. Integrovaný EDI modul je určen pro zjednodušení výměny obchodních dokumentů, jako jsou faktury, dobropisy a dodací listy mezi dodavateli a odběrateli. Slovenští uživatelé mohou odesílat dokumenty elektronicky jediným kliknutím a eliminovat tak ruční zadávání údajů a procesy na papíře.

Vložením modulu EDI přímo do systému ERP mohou společnosti implementovat EDI rychleji a často i levněji. V porovnání s ad-hoc řešeními snižuje nároky na servis a zvyšuje stabilitu a možnost jednoduchého budoucího rozšíření funkcí EDI,“ říká Rostislav Brzobohatý, Partner Channel Manager GRiTu.

Podnikový software ONIX s modulem EDI je vhodný pro všechny typy firem, od výrobních společností přes velkoobchod až po e-commerce obchody. Modul umožňuje plynulý tok obchodních dokumentů, včetně faktur, dobropisů a dodacích listů, mezi obchodními partnery.

Eliminace ručního zadávání údajů a procesů na papíře nejen šetří čas a náklady, ale snižuje i riziko chyb. S podnikovým softwarem ONIX a modulem EDI se firmy mohou zaměřit na růst a zjednodušit své operace,“ říká Ing. Miloš Kašuba, garant softwaru ONIX ze společnosti KROS.

Podnikový informační systém ONIX od společnosti KROS patří mezi nejspolehlivější a nejmodernější řešení na trhu. Díky novému modulu EDI se stal ještě účinnějším nástrojem pro řízení a správu firmy. Modul EDI zajišťuje rychlé a efektivní zpracování obchodních dokumentů, čímž šetří čas a snižuje náklady na správu a převod údajů.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.