E-commerce webinář: Jak zvládnout předvánoční nápor objednávek ve skladu?

V předvánočním období se e-shopy potýkají s vysokým nárůstem objednávek a na ně vázaných dalších povinností, které jsou nuceny ve skladu řešit. Ve středu 27. 11. 2019 od 14. hod. vám na webináři ukážeme, jak se s tímto nárůstem objednávek vypořádat a jak se u toho zároveň vyvarovat záměnám zboží a kolísání rychlosti expedice. Řekneme si, co je nutné udělat pro udržení bezchybného skladování, aby byly objednávky vyřízeny včas a zákazník byl spokojen. Registrujte se zdarma na webinář.

Klasický předvánoční scénář v e-commerce

Letos na Vánoce chce Petr potěšit svou drahou polovičku Markétu zlatým prstenem. Není si jist velikostí, ale ví, že když mu bude prsten pasovat na malíček, bude v té správné velikosti i pro Markétu. Objedná tedy více kusů z internetového obchodu, aby je mohl vyzkoušet. Až najde ten pravý, ostatní odešle zpět.

Scénář, který před Vánoci znají moc dobře všichni provozovatelé e-shopů. V tomto období se zvyšuje počet objednávek a s nimi roste samozřejmě také množství vratek a nepřevzatého zboží, které je nutné zpět přijímat a naskladňovat. A takových Petrů a Markét je celá řada.

Díky tomu vzniká větší objem práce, kvůli kterému je nezbytné najímat brigádníky a sezónní zaměstnance, kteří často musejí pracovat přesčas. Sklady přecházejí do nonstop provozu, aby objednávky byly rychle odbaveny a společnost si udržela spokojeného zákazníka.

Největší úraz pro e-shopy v takovém předvánočním shonu potom představuje neřízený sklad. Spravován je často jen pomocí jednoduchých aplikací pro skladovou evidenci, které však nezohledňují skladové lokace, negenerují optimální trasy pro skladníky a ponechávají velký prostor pro chyby způsobené zaměstnanci.

Na webináři vám ukážeme, co s tím

Tento webinář vám ukáže, jak řízené skladování a správně nastavené logistické procesy pomáhají přežít nejen nápor objednávek v předvánočním shonu.

Webinář je určen primárně pro majitele, ředitele, manažery a logistiky, kteří se pohybují v e-commerce. Na příkladu koupě vánočního dárku popíšeme jeho cestu skladem. Zaměříme se na jednotlivé procesy řízeného skladování a ukážeme si, jak je nejlépe optimalizovat.

To vše ve středu 27. 11. 2019 od 14:00 hodin. Půjde o klasický formát „kafíčkového“ webináře – nebude trvat déle než 30 minut a bude online, takže si jej budete moci užít z pohodlí kanceláře. Během webináře uvidíte zpracování objednávky s využitím řízeného skladování a zjistíte, jak lze zvládnout nápor objednávek bez nutnosti nabírat nové zaměstnance nebo jak se vyvarovat záměnám zboží a zajistit si rychlou expedici.
Registrujte se již teď, a to zcela zdarma.

Zjistit více informací a registrovat se

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.