Cloud, kterému můžeme důvěřovat

EDI
17.8.2015

Slyšeli jste někdy o cloudu? Hledáte jistotu pro uložení vašich dat nebo aplikací bez zbytečných starostí? Tak to přesně je Microsoft  Azure.

Umožňuje využívat hardwarovou a softwarovou infrastrukturu formou služby, takže neinvestujete hromady peněz do vlastní infrastruktury, ale platíte měsíčně pouze za to, co využíváte.

Se softwarem formou služby (SaaS) máme dobrou zkušenost. Ostatně zákazníci CCV Informační systémy už 15 let bezpečně ukládají a důvěryhodně archivují své elektronické doklady s pomocí konsolidačního centra ORION EDI. A dnes tuto cestu následují také ostatní.

Váháte, zda investovat do nových disků a zajištění jejich bezpečnosti? Uvažujete o přesunu výkonu vašeho IT mimo svou lokální síť? Microsoft Azure se vám dovede plně přizpůsobovat - kdykoli ho můžete rozšířit, zmenšit anebo úplně vypnout. Neutrácíte tak zbytečně více, než musíte.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.