CCV Řízený sklad získal Diamantové oko 2008

Tradiční ocenění nejsledovanější domácí události oboru IT již mají své vítěze. Diamantovým okem pro nejlepší produkt veletrhu INVEX bylo oceněno podnikové řešení CCV Řízený sklad.

Tradiční setkání desítek tisíců příznivců světa informačních a komunikačních technologií v podání mezinárodního veletrhu INVEX doprovázel také 15. ročník soutěže Diamantové oko, která vyhlašuje to nejlepší, co brněnský veletrh jeho návštěvníkům nabídl.

Nejlepším produktem veletrhu pro profesionály se stalo právě ERP řešení CCV Řízený sklad.
Na druhém místě se umístilo bezpečnostní řešení Smart Security od společnosti ESET. Třetím v pořadí byl pak ultralehký notebook Apple MacBook Air.

Odbornou veřejnost na Invexu nejvíce zaujal CCV Řízený sklad, který je založen na Microsoft Dynamics NAV. Je oborově jedinečným a vysoce pokročilým stupněm řešení pro řízení skladů (Warehouse Management Systems). Demonstruje unikátní vlastnosti ERP s aplikací umělé inteligence, využitím radiofrekvenčních terminálů komunikujících on-line a 100% pokrytí procesů se schopností zaznamenávání a řízení všech skladových operací.

„Řešení CCV Řízený sklad ziskem Diamantového oka navazuje na řadu dalších ocenění jako Microsoft Industry Award nebo vítězství v soutěži IT projekt roku. Úspěch náš těší o to víc, že za ním stojí nejen kvalita špičkového řešení, ale také naše schopnost efektivně oslovit veřejnost. Přestože celkově byl letošní Invex bezesporu jiný než v předchozích letech, stále se ukázal být jedinečným místem pro setkávání lidí se zájmem o aktuální nabídku dodavatelů IT," uvedl Dalibor Damborský, ředitel společnosti CCV Informační systémy.

Vyhlašovatelem je akciová společnost Veletrhy Brno. Organizátorem je odborné vydavatelství Computer Press, a. s., mediálními partnery časopisy Computer, Mobility a DIGIfoto a weby Živě.cz, MobilMania.cz a AVmania.cz.

Získání ocenění Diamantové oko publikuje také partnerská společnost Microsoft.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.