CCV od listopadu na nové adrese

Novinky
23.10.2015

Nové sídlo v samém centru Brna má od 10. listopadu společnost CCV Informační systémy. Dosavadní prostory v Brně - Kohoutovicích, kam firma přesunula své působiště před 11 lety, již byly, s ohledem na výrazný rozvoj firmy v posledních letech, nedostatečné.

Více než šest desítek zaměstnanců se tak přesouvá do městské části Staré Brno, a to na adresu Kopečná 10  (bývalá budova Komerční banky). Po kompletní rekonstrukci prostor má CCV pro sebe všech pět pater budovy společně s dceřinou společností Insolvence 2008. Zaměstnancům společnosti tak je na nové adrese k dispozici zhruba dvojnásobek kancelářské plochy, konkrétně téměř 1200 metrů čtverečních.

K výraznému zlepšení dochází, i pokud se týká kvality zázemí společnosti. K dispozici jsou nejen čtyři jednací místnosti, dvě odpočinkové zóny či školící místnost pro 40 lidí, ale například také suterénní zkušebna pro firemní rockovou kapelu Mražák. Dalším bonusem je výrazně lepší dostupnost v centru Brna, jen několik kroků od hlavního nádraží.

K neocenitelným výhodám nového sídla lze bezpochyby přičíst i fakt, že jeho součástí jsou i dostatečně chladné místnosti vhodné například pro firemní vinotéku, nedobytný bankovní trezor nebo venkovní terasa s panoramatickým výhledem na katedrálu svatých Petra a Pavla.

Nezbývá než věřit, že nejen zaměstnancům CCV Informační systémy, ale i jeho zákazníkům se bude v novém prostředí líbit, a že zde v inspirativní atmosféře vznikne nová generace jedinečných a v konečném důsledku i dalších legendárních řešení.

Prvním týmem, který zvládl přesun do své nové kanceláře 403, byl tým výzkumu, který dostál své misi být průzkumníky (na prvním snímku ve fotogalerii). Zbytek společnosti následoval naše statečné průzkumníky o týden později. Přestěhovat všechen nábytek, hardware nebo třeba sbírku firemních hrnečků dalo zaměstnancům řádně zabrat. Za ty výhledy to stálo a první konferenční místnost si hned druhý den odbyla premiérové školení.  

Změna sídla společnosti na adresu proběhla zápisem do obchodního rejstříku ke dni 10. listopadu 2015.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.