CCV obnovilo zlaté partnerství u Microsoftu a partnerství s Oracle

Novinky
20.11.2008

Společnost CCV Informační systémy obhájila nejen partnerství s Oracle, ale také partnerský titul Microsoft GOLD Certified Partner, který získávají partneři s nejvyšší úrovní služeb zákazníkům, a tak potvrzuje výjimečné postavení CCV mezi dodavateli komplexních vertikálních řešení zejména v oblasti obchodu, logistiky a stavebnictví.

CCV dokládá obnovením tohoto partnerského titulu společnosti Microsoft vysokou odbornost a kvalifikaci k implementaci, úpravě a údržbě ERP systému MS Dynamics NAV. Certifikátu Microsoft GOLD Certified Partner dosáhlo CCV splněním přísných kriterií jako je potvrzení referencí zákazníky a získání cerfitikačních zkoušek v oblasti ERP systémů MS Dynamics NAV. Nejvyšší úroveň certifikace, kterou může partner společnosti Microsoft dosáhnout, je stvrzením dlouhodobě úzké spolupráce obou společností.

Vážíme si tohoto zlatého partnerství především jako ocenění naší velmi dobré vzájemné spolupráce a potvrzením obchodního úspěchu, vysoké kvality a technologické vyspělosti pro naše stěžejní produkty jako CCV Stavebniny, CCV Velkoobchod nebo CCV Řízený sklad, které představují špičku vertikálních řešení na bázi Microsoft Dynamics,“ říká ředitel divize Business Solutions společnosti CCV Informační systémy Petr Matuška a doplňuje: „Takové ocenění současně garantuje zákazníkům profesionální služby odpovídající našemu stabilnímu postavení na trhu a na první pohled deklaruje, že disponujeme spolehlivými profesionály a špičkovými specialisty pro vývoj i implementaci.

Dosažená úroveň partnerství je dobrým vodítkem pro veškeré zákazníky, hledající prověřené dodavatele řešení na bázi produktů Microsoft, současně generuje řadu výhod i samotnému certifikovanému partnerovi v možnostech školení, dostupnosti a podpory služeb při implementaci nových produktů z produkce společnosti Microsoft, což poskytuje konkurenční výhodu v daném segmentu. Kompetence Microsoft Business Solutions Competency tak opravňuje společnost CCV Informační systémy implementovat a podporovat Microsoft Dynamics NAV na nejvyšší úrovni podle potřeb zákazníka.

                                         

Současně CCV obhájilo partnerství se společností Oracle a potvrdilo svou příslušnost do Oracle Partner Network se statusem Oracle Partner. „Zapojení do partnerské sítě Oracle reflektuje prvotřídní zkušenost našich profesionálů s vývojovými nástroji Oracle a současně je stabilní zárukou plné funkčnosti našich informačních systémů díky používání těch nejmodernějších technologií,“ říká Jan Škerle, ředitel divize eGovernment.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.