Webinář: Automatizujte výměnu obchodních dokumentů s partnery pomocí EDI

25.4.2024

Webinář Automatizujte výměnu obchodních dokladů s partnery pomocí EDI se uskuteční už v pondělí 29. května. Účastníkům nabídne to nejdůležitější ze světa digitalizace a automatizace toku dokladů mezi odběrateli a dodavateli na českém i slovenském trhu. Webinář konaný ve spolupráci s GS1 Slovakia je zdarma a začíná již v 10 hodin ráno.

Rádi byste se zbavili rutinních procesů při zpracování objednávek? Zajímá vás, co je to elektronická výměna dokladů (EDI) a jaké jsou její hlavní benefity? Jak při zavedení EDI komunikace postupovat a jaké mezinárodní standardy se k tomu využívají? Pokud některá z těchto otázek charakterizuje současné procesy ve vaší firmě, je webinář určen přesně pro vás.

Webinářem vás provede Vladimír Bobek, Sales Consultant společnosti GRiT, a Martin Beňo, Senior Consultant – Project Manager z GS1 Slovakia. V jeho průběhu se zaměří na obecné představení EDI, na kroky potřebné k jeho zavedení, mezinárodní standardy GS1 a na příklady úspor z praxe jiných společností. Zúčastnit se mohou majitelé a ředitelé společností, vedoucí pracovníci, IT manažeři, fakturanti, ale také všichni ostatní, kteří chtějí zefektivnit svou společnost.

Webinář startuje už v 10 hodin, bude trvat přibližně 60 minut a na jeho konci bude prostor pro případné dotazy. Podrobný program i registrační formulář naleznete zde.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.