18. ročník kongresu Pharma Profit s přednáškou GRiTu se uskuteční již 11. dubna

26.3.2024

Osmnáctý ročník kongresu Pharma Profit, pořádaný společností ATOZ Marketing Services, představí nejnovější trendy v oboru farmacie a GRiT u toho nebude chybět. Dlouholeté zkušenosti s implementací EDI do lékárenských provozů odprezentujeme na případové studii se společností PHOENIX lékárenský velkoobchod již 11. dubna 2024 v prostorách Aquapalace Hotel Prague.

Bohatý program je rozdělen na dopolední a odpolední část, během kterých se účastníci mohou těšit na zajímavé řečníky, panelové diskuse, networking a nově také případové studie.

Společná prezentace z praxe: GRiT a PHOENIX lékárenský velkoobchod

Jednou z prezentovaných případových studií bude i projekt našeho úspěšného zavedení EDI komunikace ve společnosti PHOENIX lékárenský velkoobchod. Prezentovat budou Pavel Janyška, Account Manager GRiTu, spolu s Martinem Mazurem, Logistic Technology Managerem PHOENIXu. Dozvíte se:

  • Které procesy bylo potřeba zefektivnit
  • Proč si zákazník vybral řešení ORiON EDI
  • Jak probíhal celý projekt
  • Jaké přínosy přinesl
  • O dalších společných krocích v digitalizaci procesů


Další přednášky nabídnou širokou škálu témat od zástupců farmaceutických firem, lektorů komunikace nebo i advokátů. Prostor bude i pro následnou diskusi či navázání nových obchodních vztahů.

Součástí kongresu je i výstavní část, kde mohou účastníci navštívit také stánek GRiTu. Pokud Vás zajímá svět digitalizace obchodních procesů, chtěli byste se dozvědět o dalších příbězích farmaceutických zákazníků a třeba si odnést i praktický dárek, navštivte nás kdykoliv v průběhu akce.

Prohlédnout více informací a možnosti registrace

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.