Získejte zdarma vstupenku na veletrh Czech Online Expo 2022

Automatizace
31.1.2022

Nový ročník největšího českého e-commerce veletrhu Czech Online Expo se bude letos konat 16. a 17. února na pražském výstavišti PVA EXPO v Letňanech. Nabídne 15 tematických konferencí a slibuje účast více jak 7000 návštěvníků. V rámci odborného programu vystoupí i Lubomír Veselý, CEO GRiTu, s přednáškou na téma automatizace firemních procesů v e-commerce. Získejte vstupenku zdarma - vyplňte formulář níže a zastavte se za námi na stánek G1.

Pořadatelé letošního ročníku si pro návštěvníky připravili opravdu obsáhlý odborný program rozdělený do 15 tematických konferencí, na kterých vystoupí více jak 150 řečníků. Ve čtyřech hlavních přednáškových sálech zazní přednášky z oblastí od online marketingu, logistiky a skladování, práce se sociálními médii až po zefektivnění procesu schvalování faktur ve vaší firmě – a mnoho dalších.

Součástí veletrhu je také tzv. Freelance zóna, vyčleněné místo ve veletržní hale, kde najdete několik desítek konzultantů ze světa e-commerce, s nimiž můžete konzultovat své podnikání. A pokud sháníte investora pro svůj byznys, k dispozici je vám Investorský launch, kde budete moci představit svůj projekt, firmu či službu několika potenciálním investorům, kteří vám tak mohou pomoci v nastartování či podpoře podnikání.

Jak si uvolnit ruce pro vlastní podnikání? Automatizujte

Ze společnosti GRiT vystoupí v rámci E-shop Partner Summitu generální ředitel Lubomír Veselý s přednáškou o možnostech automatizace rutinní práce, která online podnikatelům krade drahocenný čas a topí je v mechanických činnostech namísto toho, aby jej investovali jinde a lépe. Nechat se inspirovat jeho přednáškou můžete ve středu 16.2. od 14:55.

Najdete nás na stánku č. G1

Zbytek týmu, po přednášce i s Lubošem Veselým, se na vás bude těšit na stánku č. G1. Zajímá vás problematika skladování a hledáte možnosti, jak lépe řídit tok zboží uvnitř svého e-shopu? Máte desítky či stovky dodavatelů a chcete s nimi rychleji a přehledněji komunikovat? Nebo začínáte navazovat partnerství s velkými odběrateli typu Alza a MALL a potřebujete přejít na elektronickou výměnu dat (EDI), která je pro spolupráci s těmito společnostmi standardem? Odpovědi najdete na našem stánku.

Získejte vstupenku na veletrh zdarma

Přes 100 vystavovatelů, více jak 150 inspirujících přednášek… A zcela zdarma. Díky společnosti GRiT nemusíte za vstup na veletrh platit ani korunu. Jak na to? Jednoduše. Přejděte pomocí odkazu níže na registrační stránku, zažádejte si o volnou vstupenku a my vám pošleme kód, který uplatníte při jejím získání. S vyplněním formuláře neotálejte. Máme jich k dispozici 180, což se může zdát jako velké číslo, ale věřte, že rychle mizí.

>Získat vstupenku na veletrh zdarma<

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.