Webinář: Zbavte se zbytečné práce s přijatými fakturami

31.1.2019

Přesvědčte se na vlastní oči, že již dávno není potřeba plýtvat prací účetních na ruční zpracování faktur, ať už přijdou poštou nebo elektronicky. Ve středu 13. 2. 2019 ve 14:00 Vám ukážeme, jak se díky řešení ORION Invoice Flow, které využívá současných moderních technologií, zbavíte ručního přepisování 100 % přijatých faktur ve společnosti, neefektivního procesu schvalování prostřednictvím „papírové košilky“ nebo jejich fyzické archivace v šanonech a zákoutích účetního oddělení. Po výrobě přichází automatizace také do účetních procesů a díky ORION Invoice Flow, které funguje v řežimu SaaS (software jako služba), jde o snadno dostupné řešení s rychlou návratností.

Podle průzkumu, který jsme udělali mezi stovkou našich zákazníků, téměř 40 % uvedlo, že měsíčně zpracuje více než 300 přijatých faktur. Většina z nich přitom všechny tyto doklady zpracovává ručně. Pokud by se zaměstnanec nebo zaměstnanci věnovali každému takovému dokladu 15 minut, jde o více než 9 osmihodinových pracovních dní jedné účetní každý měsíc. Kolik stojí firmu jedna účetní, si může každý dosadit podle svých reálií, ale na první pohled je zřejmé, že v delším horizontu nejde o malé peníze.

Zmíněná čtvrthodina na doklad může zároveň být spíše optimistickým odhadem. Když si uvědomíme, že zpracování přijaté papírové faktury zahrnuje opatření „košilkou“, doplnění náležitostí jako je středisko, kontace apod., následné obíhání celé firmy kvůli schválení, než je možné fakturu zaúčtovat, ubíjející ruční přepisování dat z dokladu do účetního systému a také fyzická archivace kdesi ve sklepeních firmy, je evidentní, že se celý proces může snadno protáhnout z minut na dny. O z výše zmíněného vyplývajícím častém placení dodavatelům po splatnosti, což nepomáhá obchodním vztahům a někdy vede i k sankcím za pozdní platby ani nemluvě.  


ORION Invoice Flow je moderní jednoduché cloudové řešení, které celý proces zpracování přijatých faktur automatizuje a zabrání tak zbytečnému plýtvání časem účetního oddělení  či dalších zdrojů, které se na zpracování podílejí, jako je třeba externí účetní firma.

Zveme vás na webinář, kde řešení ORION Invoice Flow představíme a ukážeme:  

  • Nejběžnější scénáře při práci s aplikací
  • Praktickou ukázku vytěžení faktur na reálných datech
  • Příklad elektronického schvalovacího workflow
  • Představení možností pro napojení na účetní systémy
  • Nástroje pro optimalizaci cash-flow

Více informací a registraci, která je zdarma, naleznete na stránce s webinářem.

Přesvědčte se z pohodlí své kanceláře, že více obchodních případů a administrativy nemusí znamenat najmutí nové účetní.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.