Webinář: 7 signálů pro přechod na řízené skladování

Máte už plné zuby ručního zapisování, nekonečných inventur a pomalého zpracování objednávek ve vašem skladu? Tak to je nejvyšší čas vstoupit do světa řízeného skladování. Připojte se k našemu webináři 21. února od 10 hodin, kde se budeme zabývat 7 klíčovými signály, které naznačují potřebu zavedení systému řízení skladu.

Během 40minutového webináře vás náš odborník na řízené skladování, Delivery Manager skladového systému LOKiA WMS Miroslav Králík, provede nejčastějšími výzvami, se kterými se společnosti setkávají při správě skladu. Také vám představí naše řešení LOKiA WMS. Účastníci tak získají nejen přehled o 7 klíčových problémech, které signalizují potřebu systému řízeného skladování, ale také praktickou ukázkou toho, jak LOKiA WMS pomáhá tyto problémy řešit.

Registrujte se na náš webinář a zjistěte, jak optimalizovat vaše skladové operace. Dozvíte se například, jak může řízené skladování optimalizovat kontrolu skladu, zrychlit vyřizování objednávek, snížit chyby a v konečném důsledku zlepšit fungování vaší společnosti.

Webinář je určen nejen skladovým manažerům, logistickým odborníkům i majitelům podniků, kteří usilují o maximalizaci efektivity ve svých skladových operacích. Pokud se jej 21. února nakonec nebudete moci zúčastnit, o jeho obsah nepřijdete. Všem registrovaným pošleme po jeho konání záznam.

>> Zaregistrujte se na webinář nyní a zajistěte si své místo! <<

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.