Webinář: 7 kroků pro úspěšné nasazení WMS

Řízení skladu
12.3.2024

Připravujete se na zefektivnění skladování pomocí řízeního skladování (WMS), ale nejste si jistí, co jeho nasazení obnáší? Uvažujete o snížení nákladů a váháte, kde začít? Nebo chcete začít řízeně skladovat, ale potřebujete zjistit, zda je váš sklad připraven? Připojte se k nám na webinář 28. března, kde se dozvíte, jak WMS ve vašem skladu úspěšně nasadit.

Během webináře vám Miroslav Králík, odborník na řízení skladování a Delivery Manager skladového systému LOKiA WMS, představí nejen 7 kroků k úspěšnému nasazení WMS systému, ale také co je nutné zajistit před jeho implementací. Popíše také, jak celý proces probíhá.

Po skončení webináře bude jeho záznam k dispozici všem registrovaným účastníkům. Takže i ti, kteří se webináře nakonec nebudou moct účastnit, si ho mohou přehrát později.

Webinář startuje ve 14 hodin a bude trvat přibližně 45 minut i s prostorem pro případné dotazy. Podrobný program naleznete zde.

Co je to systém pro řízení skladů?

Systém pro řízení skladů (WMS) je nástroj, který vám umožní komplexní správu skladových operací (řídit, evidovat a vyhodnocovat skladové procesy). Díky němu budete mít úplný přehled o skladových zásobách, pohybu zboží a práci skladníků. WMS výrazně zvyšuje efektivitu expedice, snižuje chyby a umožňuje nastavení odměn na základě výkonnosti zaměstnanců.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.