Webinář: 7 kroků pro úspěšné nasazení WMS

Řízení skladu
7.3.2023

Chystáte se zefektivnit svůj sklad pomocí WMS a nevíte, co jeho nasazení obnáší? Chcete začít skladovat řízeně, ale nejste si jisti, zda je na to váš sklad připraven? Anebo byste se rádi zbavili zbytečných nákladů a váháte, kde začít? Přihlaste se na webinář ve středu 22. března a zjistěte, jakých 7 kroků vás dovede k úspěšnému nasazení WMS ve vašem skladu.

Webinář bude vysílán živě a nebude trvat déle jak 45 minut. Kromě 7 kroků pro úspěšné nasazení WMS vám ukážeme, co je potřeba před implementací skladového systému zajistit. Na konci webináře tak budete vědět, jak celý proces probíhá a na co před implementací řízeného skladování nezapomenout.

Webinářem vás provede Miroslav Králík, odborník na řízení skladování a Delivery Manager skladového systému LOKiA WMS. Po odvysílání webináře zpřístupníme registrovaným účastníkům jeho záznam – pokud se tedy webináře nakonec nebudete moci zúčastnit, o jeho obsah nepřijdete.

     
Co je to systém pro řízení skladů?

Systém pro řízení skladů aneb Warehouse Management System (WMS) – to není žádné zaklínadlo, ale přehledný systém určený ke kompletní správě skladování, díky kterému budete mít úplný přehled o počtu a pohybu skladových zásob či o práci a trasách skladníků. Výrazně zvyšuje rychlost expedice, snižuje počty vratek či dovoluje nastavit odměny skladníkům na základě jejich výkonu.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.